0

آخر سریال آوای باران چه می شود؟؟؟؟

 
09186927057
09186927057
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1392 
تعداد پست ها : 38
محل سکونت : مرکزی

آخر سریال آوای باران چه می شود؟؟؟؟

آوای باران داستان زندگی خانوادگی مردی به نام طاها  ریاحی که تاجر داروست ،با بروز اتفاقاتی دگرگون شده و سرنوشت عجیبی برای او و دخترش رقم می خورد  و ...در این سریال زندگی کاراکترها در دو مقطع زمانی دهه 70 و حال حاضر روایت می‌شود.

در این سریال
حمیدرضا پگاه ایفاگر نقش طاها است که فرد پولدار و مدیر یک شرکت دارو سازی است.  او به همراه دخترش باران و مادرش(ثریا قاسمی) زندگی می کند و قصد دارد با مرضیه(سپیده خداوردی) ازدواج کند.

طاها برای انجام یک  کار تجاری به ترکیه می رود اما به خاطر حمل مواد مخدر در کیفش که خود از آن بی خبر بوده دستگیر می شود و زندانی می شود.


طاها سرپرستی اموال و دختر خود را طی یک وکالت به نادر خواهر زاده خود  (
سام درخشانی)که همراه با همسرش زیور (الهام چرخنده) و پسرشان فرید در خانه او زندگی می کنند می سپارد اما زیور با بدرفتاری های خود با باران کاری میکند که او از خانه فراری می شود و به گروه کودکان خیابانی می پیوندد.

 تا اینکه پس از 20 سال طاها از زندان آزاد و به تهران بر می گردد  و سراغ دختر خود را می گیرد اما نادر و زیور که حالا صاحب یک دختر شده اند با زیرکی دختر  خود را به جای باران جا می زنند.

فرید (
سیاوش خیرآبی) پسر نادر وقتی از این موضوع آگاه می شود خانواده اش را تهدید می کند که موضوع را با طاها در میان خواهد گذاشت، اما وقتی می فهمد باران هنوز زنده است تصمیم می گیرد که او را هر طور شده پیدا و دستش را در دست پدرش بگذارد....

اگر شما هم جزو یکی از مخاطبین پرو پاقرص این سریال باشید  می دانید تا  اینجای این سریال 40  قسمتی که بیش از 30 قسمت آن پخش شده است اتفاقات جالبی رخ داده است که ادامه ماجرا را هیجان انگیز کرده است...


 

 


به نظر شما آیا فرید باران را پیدا و موضوع را با عمویش در میان می گذارد و یا شرایط به گونه ای دیگر رقم می خورد ؟

طاها پس از پی بردن به دروغ بزرگ زیور و نادر چه عکس العملی نشان می دهد ؟

مرضیه عشق سالهای دور طاها کجاست و  آیا دوباره با او زندگی می کند
؟

 بیتا دختر نادر آیا بالاخره با سینا ازدواج می کند؟

و بالاخره اینکه پایان این سریال چگونه خواهد بود ؟

حدس و پاسخ خود را در مورد سوالات بالا  و ادامه داستان این سریال بنویسید

دوشنبه 7 بهمن 1392  8:40 PM
تشکرات از این پست
borkhar
دسترسی سریع به انجمن ها