0

دعوت از چانینگ تاتوم برای بازی در نقش اصلی فیلم «باب موزیکال» + خلاصه داستان

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

دعوت از چانینگ تاتوم برای بازی در نقش اصلی فیلم «باب موزیکال» + خلاصه داستان

 

http://naghdefarsi.com/images/stories/rooz/18/11.01/13921101000096_photoa.jpg
 
چانینگ تاتوم دعوت به بازی در نقش اصلی فیلم موزیکال «باب موزیکال» شده است. او گفته است پس از مطالعه فیلم‌نامه، در این باره تصمیم خواهد گرفت.
 
این بازیگر 32 ساله سینما قبل از این هم بازیگر اصلی چند فیلم موزیکال و پر فروش دنیای سینما بوده است.
 
کمپانی والت دیزنی تهیه‌کننده «باب موزیکال» است و گفته می‌شود مسئولان آن، مدت‌هاست که به دنبال تولید این فیلم سینمایی انتقادی هستند.
 
منابع نزدیک به این کمپانی می‌گویند بحث تولید فیلم از سال 2004 مطرح بوده و طی سال‌های گذشته، به دلایل مختلف امکان تولید آن فراهم نشده است.
 
خط اصلی قصه این کمدی انتقادی موزیکال درباره مردی 30 ساله است که رفتار خشکی دارد و پس از یک ضربه مغزی، ناگهان در ذهن خود صدای موسیقی و آواهای مختلف را می‌شنود.
 
این آواها، حالات و درونیات آدم‌های مختلف هستند که به وی الهام می‌شوند و او، این آواها را تبدیل به یک سری کار موسیقی می‌کند.
 
اطرافیان مرد که می‌دانند او هیچ‌وقت ذوق و طبع موسیقی نداشته، کنجکاو می‌شوند که او چگونه می‌تواند چنین قطعات جذاب موسیقی را خلق کند.
 
به نوشته سایت اینترنتی دولاین، کریس میلر که در کارنامه‌اش فیلم‌های «خیابان جامپ 21» و انیمیشن «ابری پر از غذا» را دارد، امر کارگردانی «باب موزیکال» را به عهده خواهد گرفت.
 
وی که از همکاری با تاتوم در «خیابان جامپ21» راضی است،به تهیه کنندگان «باب موزیکال» پیشنهاد کرد او را برای نقش اصلی فیلم انتخاب کنند.
 
میلر این فیلم را با همکاری دوست و همکار همیشگی خود فیل لرد کارگردانی خواهد کرد. تا قبل از این، گفته می‌شد آدام شانکرمن این کمدی موزیکال را جلوی دوربین خواهد برد.
 
شانکرمن قبل از این «دوران راک» را با فیلم‌نامه‌ای از آلن لیوب ساخته است. این فیلم موزیکال با بازی تام کروز جلوی دوربین رفت و موفقیتی در جدول گیشه نمایش سینماهای جهان کسب نکرد.
 
با آن که شانکرمن در کارنامه‌اش کمدی موزیکال پر فروش «اسپری مو» (که بر اساس قصه یک نمایش موفق صحنه‌ای ساخته شد) را هم دارد، ولی مسئولان کمپانی والت دیزنی برای محصول جدید خود به دنبال فیلم‌سازانی نوگرا هستند.
 
رابرت لوپز و کریستین آندرسن موسیقی و ترانه‌های «باب موزیکال» را می‌سازند. این دو، سازنده موسیقی و ترانه‌های انیمیشن کامپیوتری موفق «یخ‌زده» هم هستند.
 
آلن لیوب فیلم‌نامه «باب موزیکال» را تا اوایل ماه مارس سال جاری میلادی به مسئولان کمپانی والت دیزنی تحول خواهد داد.
 
تا آن زمان، بازیگران اصلی فیلم هم انتخاب و معرفی خواهند شد، به احتمال زیاد، کلید فیلم‌برداری این کمدی موزیکال اوایل فصل تابستان 2014 زده می‌شود.
 
چانینگ تاتوم سال گذشته درام موزیکال «مجیک مایک» را به کارگردانی استیون سودربرگ روی پرده سینماهاداشت. این فیلم بالای 100 میلیون دلار فروش کرد.
دوشنبه 7 بهمن 1392  11:10 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها