0

کناره‌گيري يوسفي‌افشار از مربي‌گري در کشتي

 
mehrad90
mehrad90
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 3997
محل سکونت : 'گلستان

کناره‌گيري يوسفي‌افشار از مربي‌گري در کشتي

مربي تيم ملي کشتي فرنگي کشورمان از دنياي مربي‌گري کشتي فرنگي خداحافظي کرد.


مسابقات کشتي فرنگي جام يادگار امام (ره) در شرايطي روز گذشته (جمعه) در سالن هفتم تير پايان يافت که حسن يوسفي افشار مربي سابق تيم ملي کشورمان که جزو مربيان تهران در اين رقابت‌ها بود با اعلام خبر کناره‌گيري‌اش از مربي‌گري در کشتي براي هميشه برخي را شوکه کرد.

به گزارش تسنيم، يوسفي افشار که از منتقدين هميشگي و پر و پا قرص محمد بنا و ساير اعضاي کادرفني تيم ملي است طي اين سال‌ها بارها از محمد بنا انتقاد کرده و بنا نيز هيچ‌گاه جواب وي را نداده است با اين حال اين مربي روز گذشته نيز انتقاداتي را به عملکرد مربيان داشت و بارها به بنا اعتراض کرد. اوج اعتراضات يوسفي‌افشار در فينال وزن 130 کيلوگرم بود که ابتدا قرار شد اين مربي کنار تشک مهدي‌زاده را هدايت کند اما در نهايت رسول جزيني کنار تشک قرار گرفت که اين مسئله با اعتراض يوسفي‌افشار مواجه شد.

در مسابقات صبح روز گذشته نيز زماني‌که کشتي‌گير تهراني يعني اميرحسين شربياني با ديگر رقيب ايراني خود سرشاخ شده بود در شرايطي که يوسفي‌افشار بايد در جايگاه هدايت اين کشتي‌گير مي‌نشست، روي سکوها مشغول صحبت با يکي از کشتي‌گيران پيشکسوت بود و در نهايت نيز شربياني به دليل نداشتن مربي کشتي را واگذار کرد که اين باخت با اعتراض شديد برادر بزرگتر شربياني همراه شد. پس از رخ دادن اين اتفاق حتي حسن بابک نيز از يوسفي افشار به دليل عدم حضور در جايگاه اصلي‌اش انتقاد کرد.

به هر شکل يوسفي‌افشار در پايان مسابقات جام يادگار امام (ره) با اعلام اينکه ديگر قصد مربي‌گري در کشتي را ندارد به صورت رسمي از دنياي مربي‌گري در عرصه کشتي خداحافظي کرد.

 

یک شنبه 6 بهمن 1392  8:01 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها