0

خانواده مدعي «مهلا»

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

خانواده مدعي «مهلا»

به گزارش خراسان، چهارشنبه گذشته، ماجراي فروش احتمالي دختري حدود ۳ ساله، در روزنامه خراسان درج شد که از ۲ سال قبل، به طور غيرقانوني توسط افرادي در مشهد نگهداري مي شد.

به دستور قاضي علي اکبر صفائيان (قاضي شعبه ۸۰۸ مجتمع قضايي شهيد قدوسي) ۳ متهم در پرونده «مهلا» دستگير شدند و دختر خردسال نيز تا تعيين تکليف به شيرخوارگاه حضرت علي اصغر(ع) مشهد انتقال يافت.

متهمان دستگير شده در اظهارات خود به تناقض گويي پرداختند و هر کدام از آنان ماجرايي را درباره مهلا تعريف کرد. در اين ميان يکي از متهمان گفت: فردي دختر ۳ ساله را که قبلا ستايش صدا مي کردند براي ما آورد و من هم مبلغي را به عنوان «شيريني» به او پرداخت کردم.

 اين متهم ادامه داد: ما چون فرزندي نداشتيم از او نگهداري کرديم. اين گزارش حاکي است: پس از اظهارات متهمان، عکس «مهلا» در روزنامه خراسان درج شد تا افرادي که اطلاعاتي در اين باره دارند به پليس آگاهي خراسان رضوي مراجعه کنند چرا که احتمال ربوده شدن اين کودک نيز وجود دارد.

در پيگيري هاي خبرنگار خراسان مشخص شد که تاکنون اعضاي ۲ خانواده به دايره مبارزه با آدم ربايي و سرقت هاي مسلحانه پليس آگاهي خراسان رضوي مراجعه کرده اند و مدعي شده اند که «دختري که عکس وي در روزنامه خراسان چاپ شده است دختر آنان است»

 يکي از مدعيان که عکس دختر خردسالي را نيز در دست داشت و مدعي بود عکس «مهلا»ست گفت: دخترم را هنگامي که خردسال بود دزديده اند! اين در حالي است که يکي از مدعيان با جديت به دنبال مهلاست و اعتقاد دارد که او همان گمشده آنان است.

به همين خاطر قاضي صفائيان، هر دو خانواده را به مراکز ذي صلاح معرفي کرد تا پس از انجام آزمايش هاي پزشکي و DNA، مشخص شود که «مهلا» دختر کدام يک از مدعيان است. شايد هيچ کدام از آنان هم پدر و مادر مهلا نباشند اما تا نتيجه آزمايش هاي پزشکي بايد منتظر ماند.
 اخبارحوادث - خراسان

 

ترکی زبان قربون صدقه رفتنه داریم که: گوزلرین گیله‌سین قاداسین آلیم که یعنی درد و بلای مردمک چشات به جونم …!.

شنبه 5 بهمن 1392  4:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها