0

انهدام باند وحشت در بابل

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

انهدام باند وحشت در بابل

یکی از مالباختگان در جریان تحقیقات به کارآگاهان پلیس گفت: حدود ساعت 9 شب از محل کارم در حال رفتن به خانه بودم که در خیابانی خلوت 3 جوان موتورسوار سد راهم شده و با تهدید چاقو تلفن همراه و عابربانکم را سرقت کردند.با توجه به گستردگی فعالیت اعضای این باند تحقیقات گسترده‌ای برای دستگیری آنها آغاز شد و ماموران در نخستین گام با کمک شکات به چهره نگاری از سارقان پرداختند.

 

در حالی‌که ماموران سرنخ‌هایی از اعضای این باند به دست آورده بودند با شکایت چند زن از سارقان به اتهام آزار و اذیت جنسی پرونده وارد فاز جدیدی شد.یکی از قربانیان به کارآگاهان گفت: سوار بر ماشین پشت چراغ قرمز ایستاده بودم که دو پسر جوان درب خودرو را باز کرده و سوار شدند. آنها با تهدید چاقو مرا به خارج از شهر برده و مورد تجاوز قرار دادند.

 

دزدان خشن پس از سرقت پول و جواهرتم همان جا از ماشین پیاده شده و با کمک همدستشان با موتورسیکلت از محل گریختند.سرهنگ محمد عظیمی رئیس پلیس استان مازندران با اعلام این خبر به باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: کارآگاهان پلیس به ردیابی‌های ویژه هویت یکی از سارقان به نام مجید را شناخته و او را در شهرستان بابل دستگیر کردند. متهم در بازجویی‌های اولیه منکر ارتکاب هر جرمی شد اما پس از روبه‌رو شدن با شکات لب به اعتراف گشود.


رئیس پلیس آگاهی مازندران ادامه داد: ماموران مخفیگاه سرکرده این باند را در شهرستان قم شناسایی کرده و بلافاصله یک تیم راهی محل شده و در عملیاتی غافلگیرانه متهم به نام کامران را دستگیر کردند.


دو عضو دیگر این باند نیز شناسایی شده و آنها در شهرستان اطراف بابل در دام ماموران گرفتار شدند.


عظیمی خاطرنشان کرد: اعضای این باند تاکنون به 87 فقره سرقت منزل، زورگیری و آزار و اذیت زنان اعتراف کرده‌اند که با دستگیری متهمان میزان وقوع جرائم خشن در شهرستان بابل به طور محسوسی کاهش یافت.
 اخبارحوادث - قانون

 

ترکی زبان قربون صدقه رفتنه داریم که: گوزلرین گیله‌سین قاداسین آلیم که یعنی درد و بلای مردمک چشات به جونم …!.

شنبه 5 بهمن 1392  4:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها