0

غول چینی موبایل امسال ۶۰ میلیون گوشی می‌فروشد

 
09303495228
09303495228
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1391 
تعداد پست ها : 8721
محل سکونت : خراسان جنوبی

غول چینی موبایل امسال ۶۰ میلیون گوشی می‌فروشد

غول چینی موبایل امسال ۶۰ میلیون گوشی می‌فروشد

موبایل

شرکت ZTE که دومین تولیدکننده برتر تجهیزات مخابراتی در چین محسوب می‌شود اعلام کرد که تا پایان سال جاری میلادی بیش از ۶۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند می‌فروشد تا با این اتفاق در سال ۲۰۱۶ میلادی به سومین تولیدکننده برتر گوشی‌های هوشمند در جهان تبدیل شود.

به گزارش سافت‌گذر به نقل از فن آوری اطلاعات ایران، زِنگ زوژونگ ( Zeng Xuezhong) مدیر شرکت ZTE اعلام کرد که این مرکز در سال ۲۰۱۳ میلادی موفق شده است بیش از ۴۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند را در بازار جهانی به فروش برساند و قرار است که رقم یاد شده در سال جاری میلادی افزایش قابل ملاحظه یابد.

زِنگ ۲۰ سال قبل مدیریت شرکت چینی ZTE را در دست گرفت. این اقدام پس از انتشار خبری مربوط به تغییر ساختار اساسی در شرکت ZTE رخ داد.

زِنگ در این خصوص گفت: بازار چین طی سال جاری میلادی از جانب شرکت‌های جهانی مورد توجه بیشتر قرار می‌گیرد و چین می‌تواند طی سال جاری میلادی سریع‌ترین رشد را بین بازارهای مختلف در اختیار داشته باشد.

او همچنین اظهار داشت، شرکت ZTE نسل جدی گوشی‌های هوشمند مقرون به‌صرفه خود را با میانگین قیمت ۱۶۵ دلار وارد بازار می‌کند تا بازار چین را امسال متحول کند.

 

جمعه 4 بهمن 1392  6:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها