0

دانلود بازی استراتژیک Mount & Blade: Warband + راهنمای قدم به قدم

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

دانلود بازی استراتژیک Mount & Blade: Warband + راهنمای قدم به قدم

 

دانلود بازی استراتژیک

 

بازی استراتژیک Mount & Blade که چندین سال پیش منتشر شد، با این که حرف های زیادی برای گفتن داشت، چندان مورد توجه بازیکنان و منتقدان قرار نگرفت. چند سال بعد نسخه تکمیل و اصلاح شده ی آن در سال ۲۰۱۰ با نام Warband منتشر شد که توانست به موفقیت نسبی دست یابد و نمره میانگین ۷٫۵ را کسب بکند. اما Warband لایق نمره های بسیار بهتر از این هاست.

 

این بازی زیبا با ترکیب چندین سبک استراتژی، نقش آفرینی و اکشن، معجونی جذاب پدید آورده است که هر بازیکنی را معتاد به خود می کند. گیم پلی شباهت های زیادی به مجموعه توتال وار و بازی هایی مثل Rome: Total War دارد. لشکرکشی های استراتژی بر روی نقشه ای همچون سری توتال وار انجام می شود.  روی این نقشه علاوه بر سازماندهی نیروی نظامی و لشکرکشی، کارهای بسیار متنوع دیگری می توانید انجام دهید. در آغاز بازی شما یک ماجراجوی ناشناخته هستید. با انجام دادن ماموریت ها، کمک به مردم شهر ها و روستاها و قلعه ها، مبارزه با راهزن ها، شرکت در مسابقات نبردهای تن به تن گلادیاتورها و… به تدریج مشهور می شوید. تا وقتی که یکی از حکومت های شش گانه حاکم بر کشور «کلریدا» (که هر کدام سیاست، معماری، ارتش و… و سربازهای مختص به خود را دارند) به شما پیشنهاد پیوستن به آن حکومت را می دهند. در صورت پذیرفتن پیشنهاد، اولین شهر شما را به شما هدیه می دهند که می توانید در آن ساخت و ساز کنید و به کارهای عمران و آبادانی آن بپردازید. هر چه بیشتر به لشکرهای حکومتی که به آن پیوستید کمک کنید، بیشتر محبوب می شوید و شانس بیشتری برای دریافت شهرهای دیگر و حتی رسیدن به بالاترین مقام حکومتی قبل از شاه، یعنی فرمانده کل نیروی نظامی آن حکومت، خواهید داشت. وقتی به مقام «مارشال» یا همان فرماندهی کل نیروی نظامی می رسید، می توانید لشکرکشی های متحدی را سازماندهی کنید و با لشکری بیش از ۲۰۰۰ نفر به شهرهای دشمنان حمله کنید. آن ها را تصرف کنید یا غارت کنید و ویران کنید. می توانید وارد دنیای سیاست بشوید و با چند تن از دوستان و اشراف زادگان کودتا کنید و شاه را برکنار کنید. می توانید ازدواج های سیاسی بکنید. می توانید به شاه خود خیانت کرده و به حکومت دشمن بپیوندید و حتی می توانید شورش کنید و خود حکومتی مستقل را بنیان گذاری کنید و خود در مقام هفتمین پادشاه کشور «کلریدا» بر تخت سلطنت بنشینید و کمر به فتح تمام کلریدا ببندید.

 

دانلود بازي استراتژيك Mount & Blade: Warband + راهنماي قدم به قدم

 

همه ی فعالیتهای ذکر شده در نقشه استراتژی و ایزومتریک بازی رخ می دهد. اما هر جایی که نبردی رخ بدهد، همچون سری توتال وار، وارد میدان نبرد می شوید و شما علاوه بر توانایی دادن دستورات نظامی به سربازهایتان، خود فرمانده لشکر هستید و با استفاده از انواع سلاح های موجود در بازی، می توانید به مبارزه با دشمنان بروید. مبارزات تن به تن Mount & Blade واقعا زیباست و نوآوری در آن به وضوح دیده می شود. میزان خسارتی که هر ضربه ی شما به دشمن وارد می کند، بستگی به سرعت آن دارد. یعنی اگر موس را در جهت ضربه تکان دهید، ضربه با سرعت بیشتری به دشمن اصابت می کند و اثرمرگبارتری دارد. اگر سوار بر اسب باشید، وقتی با اسب با سرعت به سمت دشمن هجوم ببرید و ضربه را وارد کنید، تقریبا مرگ دشمن قطعی است بدلیل سرعت زیاد اسب و البته ضربه به موقع شما. توجه به جزئیات در Warband چه در نقشه استراتژی و چه در میادین نبرد بی نظیر است. هر نبردی با توجه به محل وقوع آن می تواند در طبیعت خاصی رخ دهد. در برف، کوهستان، جنگل، کویر، دشت، شب و روز، درون شهرها یا روی دیوار شهرها به عنوان مدافع یا مهاجم و… و هر کدام تاثیرات خاص خود را دارند. مثلا سواره نظام و تیرانداز در جنگل به مشکل بر می خورند. در هر جنگی تعدادی سرباز کشته می شوند و تعدادی زخمی و تعدادی دیگر هم به اسارت برده می شوند.

 

دانلود بازي استراتژيك Mount & Blade: Warband + راهنماي قدم به قدم

 

پس از توضیح دو بخش استراتژی و اکشن بازی، به توضیح بخش آخر که نقش آفرینی است، می پردازیم. در آغاز بازی پس از مشخص کردن چهره قهرمان خود و سرنوشتی که او از کودکی تا به امروز گذرانده است، وارد صفحه مهارت ها می شوید. مهارت ها به سه دسته تقسیم شده اند. خصوصیات که توانایی های جسمی و روحی کاراکتر شما را تعیین می کند، این که چقدر قدرتمند هستید، چقدر چابک هستید، چقدر با هوش هستید و یا چقدر خوش اخلاق هستید و مردم شما را دوست خواهند داشت. بخش دوم مهارت ها است که هر کدام کاربرد مختص به خود را دارد. مهارت های فیزیکی و جسمی، مهارت های پزشکی برای مراقبت از سربازان زخمی پس از جنگ، مهارت های رهبری ارتش، مهارت های مهندسی و … و بخش سوم که کاربرد اسلحه هاست که توانایی جنگی کاراکتر شما را تعیین می کنند و شما به دلخواه می توانید در استفاده از انواع زره ها و سلاح های موجود در بازی اعم از تیرومان، شمشیر، گرز، تبر، نیزه، لنس، خنجر، سپر و… مهارت کسب کنید. 

 

 همه ی این جزئیات و زیبایی های غیرقابل انکار در کنار حجم بسیار کم بازی و نیازمندی های سخت افزاری بسیار پایین آن، واقعا هر بازیکنی را مجبور می کند که زبان به تحسین Mount & Blade بگشاید. بازی Warband مثل هر بازی دیگری که امکانات زیادی در آن گنجانده شده است، ممکن است در آغاز کمی پیچیده به نظر بیاید. اما با کمک گیم-ایران و کمی صبر و حوصله با بخش های مختلف آن آشنا خواهید شد و آن وقت است که لذت واقعی Mount & Blade را خواهید چشید. Mount & Blade یک بازی بسیار زیباست که نظیر آن کمتر ساخته شده است. به شما توصیه می کنیم که این بازی زیبا را از دست ندهید.

 

دانلود بازي استراتژيك Mount & Blade: Warband + راهنماي قدم به قدم

 

دانلود بازي استراتژيك Mount & Blade: Warband + راهنماي قدم به قدم

 

 

سایت گیم-ایران پاسخگوی تمامی سوالات شما در رابطه با این بازی در تمامی بخش ها مثل داستان، گیم پلی، سیاست، مبارزات و… می باشد. راهنمایی ها به صورت پرسش و پاسخ در بخش نظرات مقالات مرتبط انجام می شود.

 

 

این بازی همچنین از مدهای مختلف پشتیبانی می کند. بزودی میتوانید ، مدهای این بازی زیبا را نیز از گیم-ایران دانلود کنید.

 

 

 

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Mount & Blade: Warband:

  • CPU 2.1 GHz
  • RAM 1 GB
  • VGA 128 MB
  • DirectX 9
  • Windows 2000/ME/XP/Vista/7
  • HDD 900 MB

 

دانلود بازي استراتژيك Mount & Blade: Warband + راهنماي قدم به قدم

 

دانلود بازي استراتژيك Mount & Blade: Warband + راهنماي قدم به قدم

 

دانلود بازي استراتژيك Mount & Blade: Warband + راهنماي قدم به قدم

 

راهنمای نصب و اجرا+ کرک: ابتدا بازی را از لینک زیر دانلود کرده ، بعد از دانلود ، فایل مذکور را از حالت فشرده خارج سازید ، بعد از این امر ، شما یک فایل نصب و یک فولدر به نام Crack مشاهده خواهید کرد ، ابتدا بازی را نصب کنید و در انتهای مراحل نصب ، زمانی که دکمه Finish نمایان می شود ، تیک اجرای بازی را بردارید تا بازی اجرا نشود (اگر هم اجرا شد مهم نیست) ، حال بازی نصب شده است ولی شما نیاز به کرک کردن بازی دارید ، در این مرحله شما باید محتویات پوشه Crack را به صورت کامل در محل نصب بازی کپی کنید تا بازی کرک شود. توجه کنید که باید محتویات پوشه Crack را کپی کنید نه خود پوشه.

 

 

دانلود بازي استراتژيك Mount & Blade: Warband + راهنماي قدم به قدم دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازي استراتژيك Mount & Blade: Warband + راهنماي قدم به قدم حجم فایل: ۵۸۶ مگابایت

دانلود بازي استراتژيك Mount & Blade: Warband + راهنماي قدم به قدم رمز فایل فشرده:   www.game-iran.com   (به کوچک بودن حروف توجه کنید)

 

ترکی زبان قربون صدقه رفتنه داریم که: گوزلرین گیله‌سین قاداسین آلیم که یعنی درد و بلای مردمک چشات به جونم …!.

پنج شنبه 3 بهمن 1392  9:41 PM
تشکرات از این پست
parseman_110
دسترسی سریع به انجمن ها