0

پژمان جمشیدی : تا ثبات نباشد تغییرت فایده ای ندارد !

aminsky
aminsky
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 936

پژمان جمشیدی : تا ثبات نباشد تغییرت فایده ای ندارد !

پژمان جمشیدی بازیکن سابق پرسپولیس که حالا در زمره پیشکسوتان سرخ ها محسوب می شود معتقد است که استعفای آقای رویانیان در شرایط فعلی به موقع نبود.

پژمان جمشیدی در خصوص تحولات اخیر باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: دیگر باید به این آمدن ها و رفتن ها در پرسپولیس عادت کرده باشیم.

من اعتقاد دارم در این چند ساله نه در عزل های باشگاه پرسپولیس ملاک مشخصی است و نه در نصب های آن.تا زمانی که سیاست در ورزش تعیین کننده است این مسائل طبیعی است .

جمشیدی در ادامه گفت:به نظر من در چنین برهه ی زمانی که تیم نیاز شدیدی به آرامش دارد استعفای آقای رویانیان به موقع نبود و باید تا پایان فصل تغییراتی به وجود نمی آمد.

پژمان جمشیدی در خصوص حضور علی پروین به عنوان سرپرست موقت در پرسپولیس می گوید:در این چند ساله هر اتفاقی رخ می دهد علی پروین را در پستی قرار می دهند که هیچ وقت هم ایشان در آن سمت ماندگار نبود.

وی ادامه داد: تا زمانی که در پرسپولیس ثبات  وجود نداشته باشد نمی توان انتظار داشت شرایط خوب پیش برود.این مساله اصلا مناسب باشگاهی مثل پرسپولیس نیست.در کنار ثبات باید حمایت همیشه از مدیریت وجود داشته باشد تا بتوان به آینده امیدوار بود .

شفقنا

پنج شنبه 3 بهمن 1392  8:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها