0

اطلاعات جدیدی از The Witcher 3 : Wild Hunt منتشر شد : بازی دارای ۳۶ پایان مختلف خواهد بود

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

اطلاعات جدیدی از The Witcher 3 : Wild Hunt منتشر شد : بازی دارای ۳۶ پایان مختلف خواهد بود

 

بدون شک یکی از بزرگ ترین عناوینی که در سال ۲۰۱۴ عرضه خواهد شد و به نوعی مرز های سبک نقش آفرینی را گسترش خواهد داد، عنوان The Witcher 3 : Wild Hunt می باشد. CD Projekt RED امیدوار است تا با این عنوان بزرگ ترین RPG تاریخ صنعت بازی های رایانه ای را خلق کند و به نظر می رسد برای اینکار راه درستی را در پیش گرفته است.
 
 
طی مصاحبه ای اخیری که آقای Marcin Iwinski از بناینگذاران CD Projekt RED با سایت IGN داشت اعلام کرد که گیم پلی بازی در حالت داستانی حدود ۵۰ ساعت خواهد بود که با توجه به انتخاب های متعددی که در طول بازی وجود دارد و همچنین درجات سختی متفاوت ممکن است این زمان افزایش نیز بیابد اما اگر بخواهید تمام ماموریت های موجود در بازی را به پایان برسانید و هر چیزی که در جهان بازی وجود دارد را کشف کنید به ۱۰۰ الی ۱۲۰ ساعت زمان نیاز خواهید داشت. علاوه بر این وی تایید کرد که بازی دارای ۳۶ پایان مختلف خواهد بود :
 
از آنجایی که انتخاب در این بازی نقش بسیار مهمی را دارد و همین انتخاب های متعدد است که بازی ما را با سایر عناوین متمایز می سازد، من می توانم به شما بگویم به واسطه ی همین انتخاب ها حدود ۳۶ پایان مختلف در The Witcher 3 شاهد خواهید بود.
 
او در پاسخ به این سوال که سیستم مبارزات بازی چه تغییری کرده است اظهار داشت :
 
ما قطعا سعی کرده ایم که سیستم مبارزات در Wild Hunt بسیار روان تر از نسخه های پیشین باشد که در آن حمله به دشمن همانند یک روند طبیعی تلقی شود بر خلاف اینکه در سایر عناوین مانند Batman : Arkham Asylum مجبور به قفل کردن بر روی دشمنان بودید و این باعث سرد شدن حس مبارزات می شود البته من قصد ندارم عنوان خودمان را با سایر عناوین مقایسه کنم اما قطعا بهتر بودن از سایر بازی ها بخشی از انگیزه ی ما است.
 
 بار دیگر با Geralt همراه شوید تا اینبار به جنگ با گروهی بروید که Geralt از آن ها می ترسد. وی از هیولا ها و اژدها های مخوف ترسی ندارد، ترس او از گروهی به نام Wild Hunt است. گروهی که یک جهان را می تواند به مرز نابودی بکشاند و به همین جهات است که آخرین مبارزه ی Geralt که حماسی ترین مبارزه ی او نیز خواهد بود در برابر سخت ترین دشمنانش می باشد. سومین نسخه ی سری محبوب و خوش ساخت Witcher با نام Wild Hunt ادامه ای بر دو نسخه ی پیشین می باشد. این عنوان در سبک اکشن نقش آفرینی می باشد و قرار است پایانی بر این سری باشد و با انجام این عنوان داستان شخصیت محبوب Geralt Rivia پایان می یابد. داستان این سری با توجه به یک رمان جذاب از نویسنده ی مشهور لهستانی یعنی آقای Andrzej Sapkowski نوشته شده است و در واقع هر نسخه ی این سری بیانگر بخشی از این رمان می باشد و Wild Hunt این رمان را به پایان می رساند.
پنج شنبه 3 بهمن 1392  4:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها