0

سازندگان بازی Witcher 3 از مقایسه ی PC با Xbox One و PS4 می‌گویند

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

سازندگان بازی Witcher 3 از مقایسه ی PC با Xbox One و PS4 می‌گویند

 

طرفداران سری Witcher از سازندگان بازی درباره‌ی کیفیت عملکرد این بازی بر روی پلتفرم های مختلف مخصوصا PC و کنسول های نسل بعدی پرسیده اند که سازندگان بازی نظرشان را درباره‌ی فرق کنسول ها و کامپیوتر ها بیان کرده اند و گفته اند بهترین تجربه از بازی بر روی PC خواهد بود ولی کیفیت ها خیلی فرق ندارد چون در اصل کنسول های نسل بعدی PC هایی جدید هستند.
 
 
Marcin Iwinski یکی از موسسان CD Project Red در مصاحبه با MCV India  نظرات خودش را بیان می‌کند:
 
خب Witcher 1 بازی ای بود که هسته‌ی اصلی آن PC بود. در نسخه‌ی دوم بازی ما کمی از این مسئله دور شدیم ولی هنوز تمامی آن عناصر را در بازی داشتیم. یکی از دلایل این امر این بود که ما نمی‌توانستیم بازی را در آن واحد برای همه‌ی پلتفرم ها بسازیم ولی نسخه‌ی Xbox 360 بازی یکی از بهترین بازی های این کنسول در همان سال شد. ما با Witcher 3 تصمیم داریم که در هر پلتفرم بهترین بازی ممکن را داشته باشیم. اگر شما بازی را برروی PC تجربه کنید قابلیت های بیشتری خواهید دید ولی بازی را باید مزین کنید البته این با کنسول ها خیلی فرق ندارد چون در اصل آن ها PC هایی جدید هستد.
 
در ضمن او شایعه ی عرضه‌ی Witcher 3 را بر روی PS3 تکذیب کرده است و گفته است:
 
تغییرات بازی با نسخه‌های دیگر خیلی خواهد بود و خوب از کار در نمی‌آید و نمی آمد پس ما بازی را نساختیم و نخواهیم ساخت. این مثل یک مأموریت غیر ممکن است.

 

پنج شنبه 3 بهمن 1392  9:10 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها