0

دکور خانه ساحلی

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

دکور خانه ساحلی


این فضاها با سایه رنگهای کدویی، زنگاری و قرمز افرا دکور شدهاند که برای دوستداران این طیف رنگ، بی نظیر است.

نارنجی کدویی

طراح دکوراسیون در این خانه ساحلی از رنگهای نارنجی و بژ استفاده کرده تا حس ییلاقی و راحتی به فضا بدهد. این فضای ناهارخوری کاناپه ای دارد که با چرم دست دوز رنگی پوشیده شده است. صندلیها و پارچه راه راه و بدون آستر، رنگی هماهنگ با فضا دارند. عسلیای که کاسه عقیق روی آن قرار گرفته، متعلق به دهه ۱۹۴۰ میباشد و لوستر اصالت مراکشی دارد. میز مرکزی و لامپ ها توسط خود دکوراتور طراحی شده اند.

قرمز، زرد و نارنجی

در این نشیمن انواع رنگ های درخشان به نمایش گذاشته شده؛ از زرد کم رنگ گرفته تا نارنجی کدویی و لاکی سیر. این رنگها تداعی کننده تغییر رنگ برگها در فصل پاییز هستند. صندلی دسته دار نارنجی رو به روی یک صندلی کرم قرار گرفته است. قالیچه هم ترکیبی از رنگ های هماهنگ دارد. میز ساده با دیگر اجزای اتاق هماهنگی دارد. لوستر هم متعلق به دهه ۱۹۲۰ میباشد.

قهوه ای تیره

در اتاق ناهارخوری این خانه، طرح رنگی قهوه ای تیره همراه با تزیینات کرم و نارنجی به کار برده شدهاست. کاناپه های منحنی که ظرفیت ۳ نفر را دارند، سفارشی ساخته شده اند تا با انحنای میز همخوانی داشته باشند. داگلاس، طراح این پروژه، میگوید این کار سبب میشود ناهارخوری کمی متفاوت باشد و صمیمیت مطلقی در فضا ایجاد میکند.

میز ناهارخوری و تک صندلی دستهدار، رنگی مشابه دارند. پوشش دور لامپ نیز از جنس پارچه بوده و سفارشی تهیه شده است.

قرمز تیره

در این اتاق نشیمن دیوار و درها با کاغذ دیواری راه راه ابریشمی به رنگ قرمز تیره پوشیده شده اند. رنگ فرش خنثی انتخاب شده تا از شدت قرمزی فضا بکاهد.

آجری

این گاراژ را طرح پروژه به مهمانسرا تبدیل کرده است. عسلی های چینی، در واقع مخصوص باغ و باغچه هستند و کامل متناسب با جفت صندلی های سوئیسی متعلق به قرن ۱۸ انتخاب شده اند که رنگ نارنجی-قرمز دارند. پرده ها هم چهارخانه انتخاب شده اند تا به فضا تنوع بدهند.ترکی زبان قربون صدقه رفتنه داریم که: گوزلرین گیله‌سین قاداسین آلیم که یعنی درد و بلای مردمک چشات به جونم …!.

پنج شنبه 3 بهمن 1392  1:05 AM
تشکرات از این پست
mehrgan59
دسترسی سریع به انجمن ها