0

کابوی های مقدس

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

کابوی های مقدس

اخبار ,اخبار سیاسی ,تیراندازی محمود کریمی

 

اخبار سیاسی - کابوی های مقدس
1 - ماجرای تیر اندازی محمود کریمی تا مدتها یکی از داغ ترین اخبار رسانه ها بود و کش و قوسهای فرآوانی را میان منتقدان و طرفداران کریمی ایجاد کرد تا اینکه وی در شب میلاد نبی مکرم اسلام در امام زاده علی اکبر چیذر به صورت رسمی صحبت های خود را در این مورد بیان کرد و در مقابل آن موضع گرفت.

 

کریمی در بخشی از سخنان خود ضمن نقل حدیثی از حضرت امام حسن عسکری(ع) به مخاطبان خود چنان القاء می کند که گویا چنین واقعه‌ای اساسا توسط وی رخ نداده است و ضمن تشکر از کسانی که در این مدت از وی حمایت کردند می گوید:" از همشون تشکر می کنم. از قول اهل بیت تشکر میکنم؛ چون اینا پای دستگاه سیدالشهدا در اومدن. "


کریمی در ادامه ادعا می کند که این ماجرا یک آزمون برای وی بوده و حضرت سید الشهدا(ع) در این آزمون ظرفیت وی را زیاد کرده است و در نهایت با اشاره به پوشش شبکه های خارجی از این ماجرا می گوید: "اونا از من محمود کریمی و روضه خونا و هیاتی ها توقع دروغ ندارن. این یعنی چی؟ یعنی دشمن هم از ما توقع عصمت داره. یعنی دستگاه سیدالشهدا و هیات های معصومین علیهم الصلاة و السلام، ما رو به یه جایی میرسونه که دشمن هم توقع عصمت از ماها داره، و این جای شکرش باقیه که اونها هم از ما توقع دارن که دروغ نگیم."

2 - اما  سوالی که برای بخش عظیمی از مردم باقی است این است که آقای کریمی نفرمودند که آیا اساسا قضیه ی تیر اندازی در بزرگراه توسط ایشان صورت گرفته است یا خیر؟ به عبارت دیگر افکار عمومی باید صحبت های خود ایشان، شاکی پرونده، و جانشین فرمانده نیروی انتظامی را باور کنند یا گفته های اخیر دادستان کل کشور؟

جناب آقای کریمی! شما در صحبت های خود در مورد بی انصافی و ظلم فرموده‌اید اما نفرموده‌اید اراذل و اوباش خواندن شاکیان پرونده تان توسط شخص شما بی انصافی و ظلم نیست؟ از برخی همکارانتان بابت حمایت از خودتان تشکر کرده اید آیا مقایسه ی کار شما با حضرت موسی اوج بی انصافی و ظلم نیست؟

آیا نشنیده اید که خداوند در قرآن می گوید: «وَ لا تَلْبِسُوا الْحَقَّ بِالْباطِلِ وَ تَکْتُمُوا الْحَقَّ وَ أَنْتُمْ تَعْلَمُونَ»، قطعا شما از اتفاقات رخ داده در جریان تیر اندازی با خبرید، چرا برای تنویر افکار عمومی کل ماجرا را از زبان خودتان نقل نمی کنید تا باب بی انصافی ها و ظلم ها را ببندید؟ آیا در این میان حقی است که ضایع شده و شما آن را کتمان می کنید؟

تا کی می خواهید اعمال و کارهای خود را پشت بیرق سید الشهدا مخفی کنید و هر چه می خواهید بکنید؟ چرا رفتار خود را دستگاه سید الشهدا می دانید؟ تا کی می خواهید به خود رنگ تقدس بدهید؟ مگر شما به غیر از وارد کردن سبک های پاپ و خواندن اشعار سبک برای حضرت سید الشهدا چه خدمت دیگری به این آستان کرده اید که اینقدر خود را بالا می برید؟ هر کس به انتقاد از شما جماعت سخنی می گوید بانگ تکفیرش سر می دهید و برایتان عالم و غیر عالم تفاوتی نمی کند.

آیا برپایی و سامان دادن مجالس سید الشهدا به خودی خود ملاک خوبی و بدی و تقدس و تفرعن افراد است؟ خیر؛ محض اطلاع عرض کنم که یکی از کسانی که همین تفکر قشری و انحرافی از سید الشهدا را رواج می داد شخص یزید بن معاویه (علیه اللعنه) بوده. مرحوم شیخ عباس قمی در منتهی الآمال می نویسد: "هند دختر عبدالله بن عامر که در آن وقت زن یزید بود و پیشتر در حباله حضرت امام حسین علیه السلام بود پرده را درید و از خانه بیرون دوید و به مجلس آن لعین آمد، در وقتی که مجمع عام بود گفت ای یزید! سر مبارک فرزند فاطمه دختر رسول خدا صلی الله علیه و آله را بر در خانه من نصب کرده‌ای! یزید (ملعون) برجست و جامه بر سر او افکند و او را برگردانید و گفت ای هند! نوحه و زاری کن بر فرزند رسول خدا و بزرگ قریش که پسر زیاد لعین در امر او تعجیل کرد و من به کشتن او راضی نبودم."

آری اندک نیستند آنانی که یکی از راههای مصرف پولهای نامشروعشان را جلسات بی محتوا به نام مقدس امام حسین (ع) با مدیریت همپالکی های شما قرار می دهند تا نزد مردم وجهه ای کسب کنند و از قضا یکی از بزرگترین متهمانشان هم از دوستان صمیمی شما و پشتیبان مالی مجالس شماست.

حتما می دانید که یکی از مهمترین خصایص یاران حسین (ع) شجاعت آنان است، آنجا که جناب حر با شجاعت اعتراف به اشتباه خویش کرد و در مقابل حق، گردن فرو نهاد یکی از برجسته ترین صحنه های عاشوراست. بهتر نیست که شما نیز به جای کشیدن هاله نور به دور خود، تقدس زایی، سوء استفاده از باورهای دینی مردم و اتصال بی دلیل خود به دستگاه سید الشهدا، گام در سبیل حق نهید و با حسینی رفتار کردن نشان دهید عشقتان به حسین بن علی نه ظاهری و مردم فریب است و نه به خاطر پاکت های آخر مراسم و نه به خاطر رانتهای بعد از مراسم.

اخبار سیاسی - انصاف نیوز

 

ترکی زبان قربون صدقه رفتنه داریم که: گوزلرین گیله‌سین قاداسین آلیم که یعنی درد و بلای مردمک چشات به جونم …!.

چهارشنبه 2 بهمن 1392  2:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها