0

عنوان قدیمی Severance: Blade Of Darkness بازسازی گرافیکی می‌شود

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

عنوان قدیمی Severance: Blade Of Darkness بازسازی گرافیکی می‌شود

 

Astrako Fucksia ما را درباره‌ی ماد جدیدی از بازی کلاسیک Severance: Blade Of Darkness آگاه کرده است. اگر از PC بازان هستید این عنوان قدیمی و جالب را می‌شناسید. این ماد با زیاد کردن میزان post-process بازی، کیفیت بازی ای را که ده سال قبل منتشر شده بود را به حد بازی های امروزی رساند.
 
Severance-Blade-Of-Darkness-feature-672x372
 
این ها مقدماتی از Astrako Fucksia درباره‌ی این ماد جالب برای بازی هست:
 
استفاده‌ی درست از سیستم رنگ دهی و افزایش post-process برای تصاویر بازی نوردهی و گرافیک بازی را به اندازه‌ی بازی های مدرن رساند البته این یک آپدیت نبوده است. حالا خود نور هم یک کمیت برای استراتژی بازیکنان در بازی است. به عنوان مثال کمانداری که روبروی آفتاب ایستاده است را خیلی سخت می‌توان دید یا شما می توانید موقعیت خود را نسبت به دشمن طوری تنظیم کنید تا آفتاب در چشم شما نزند همچنین سیستم مه جدیدی به بازی اضافه شده است که بسیار زیباست.
 
هدف ما ساخت تعادلی بین نور و تاریکی بوده است و این به آن معنی است که هرچه بیشتر باید از رنگ ها استفاده کنیم. خورشید می‌تواند تمامی زمین بازی را روشن کند ولی یک مشعل فقط محیط کوچکی را با نور کمتری روشن می‌کند که این یک استفاده‌ی صحیح از رنگ هاست. تمامی اسلحه ها حالا در تاریکی برق می‌زنند چون دیدن در تاریکی این بازی واقعا کار سختی است البته شما می‌توانید این برق زدن را فعال یا غیر فعال کنید. سایه‌ها در بازی به صورتی طبیعی حرکت می‌کنند که شما در هیچ بازی دیگری شاهد آن نبوده اید.
 
اگر شما هم از بازیکنان قدیمی این بازی هستید دوباره بازی را نصب کنید و از بازی جدیدتان لذت ببرید.
چهارشنبه 2 بهمن 1392  9:30 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها