0

Don’t Starve بیش از یک میلیون بازیکن دارد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Don’t Starve بیش از یک میلیون بازیکن دارد

 

بازی Don’t Starve را که یادتان می‌آید؟ این بازی ساخت Klei Entertainment با تمام سادگی اش توانست یک تحول در ژانر بازی های Survival به وجود آورد، حالا سازندگان بازی تصمیم گرفته اند بازی را بهبود بدهند و آن را برای PS Vita و گوشی های هوشمند منتشر کنند. اطلاعات بیشتر را در ادامه می‌بینید.
 
 
بازی مستقل استودیوی Klei Entertainment یعنی Don’t Starve درحالی که مدت زیادی نیست برای Play Station 4 منتشر شده است ولی در همین زمان کم ۱ میلیون نفر آن را از طریق Play Station Plus دانلود کرده اند و مشغول به انجام این بازی Survival بر روی کنسول سونی، PS4 هستند. Corey Rollins در مصاحبه ای با سایت خبری EDGE می‌گوید:
 
قبل از پایان سال ۲۰۱۳ بازی ما ۱ میلیون بازیکن داشت و با عرضه در PS Plus توانست کسانی را که نمی‌خواستند این بازی را اجرا کنند را جذب خود کند تا آن ها هم از این بازی لذت ببرند. بعضی از این بازیکن ها به سراغ نسخه‌ی PC بازی رفتند و می‌توانند از DLC های این بازی استفاده کنند.
 
ما برنامه داریم که این بازی را به صورت بهتر و والاتری برای PS Vita عرضه کنیم ولی هنوز تصمیمی در این باره نگرفته ایم، بازیکنان ما با قابلیت Remote Play می‌توانستد نسخه‌ی کنسولی را بر روی PS Vita اجرا کنند پس ما به دنبال عرضه ای اختصاصی برای PS Vita خواهیم بود.
 
همچنین برای IOS و دیگر سیستم های هوشمند بحث هایی کرده ایم تا بازی را بر روی تبلت ها و گوشی های همراه متشر کنیم .لی در حال حاضر این کار اولویت ما نیست.
 
به شما توصیه می‌کنم اگر این بازی را تجربه نکرده‌اید حتما آن را بازی کنید و از آن لذت ببرید.
چهارشنبه 2 بهمن 1392  9:26 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها