0

آخرین وضعیت پرونده فاطمه هاشمی و شهرام جزایری

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

آخرین وضعیت پرونده فاطمه هاشمی و شهرام جزایری

 

 

 

 

 

 

 

اخبار ,اخبار سیاسی ,پرونده شهرام جزایری

 

اخبار سیاسی - شهرام جزایری در انتظار نظر رییس قوه قضاییه

وکیل فاطمه هاشمی و شهرام جزایری آخرین وضعیت پرونده موکلان خود را تشریح کرد.

به گزارش مهر محمود علیزاده طباطبایی  درباره پرونده فاطمه هاشمی گفت: قاضی دادگاه حکم را صادر کرده اما هنوز به ما ابلاغ نشده است. من موضوع را پیگیری کردم و رای در مرحله تایپ است. پس از تایپ و امضاء رای ، حکم شعبه اول دادگاه انقلاب ابلاغ خواهد شد.

وی افزود: ما در جلسه دادگاه دفاعیات خود را انجام دادیم اما از محتویات رای بی اطلاعم.

فاطمه هاشمی رفسنجانی اواخر مرداد ماه امسال به دلیل اظهاراتش درباره اتفاقات مجلس شورای اسلامی در یکی از رسانه ها به شعبه ۱۲ دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شد که پس از تحقیقات دادستانی برای او کیفرخواست صادر کرد. 18 دی ماه جلسه دادگاه در دادگاه انقلاب برگزار شد که فاطمه در جمع خبرنگاران گفت: زمانی که آقای احمدی نژاد علیه خانواده لاریجانی صحبت کرد 45 دقیقه از وقت مجلس برای دفاع از خانواده لاریجانی گرفته شد اما وقتی یکی از نمایندگان مجلس علیه مهدی هاشمی صحبتهایی را مطرح کرد هیچ دفاعی از وی نشد. پس از این اتفاقات من در مصاحبه ای خواستار این شدم که علی لاریجانی و برادرش پاسدار حقوق ملت باشند نه پاسدار حقوق خانواده شان که به خاطر این مصاحبه امروز محاکمه می شوم.

شهرام جزایری در انتظار نظر رئیس قوه قضائیه
علیزاده طباطبایی در خصوص پرونده شهرام جزایری نیز گفت: موکلم در نامه ای به رئیس قوه قضائیه درخواست عفو کرده بود. من از طریق برخی خبرنگاران شنیدم که با این درخواست موافقت شده است اما این خبر به صورت رسمی تائید نشده و در حد شنیده ها است.

وی افزود: البته با عفو تعدادی از محکومان از سوی مقام معظم رهبری موافقت شده است که هنوز اسامی عفو شدگان اعلام نشده است.

آذر ماه امسال شهرام جزایری در نامه ای به رئیس قوه قضائیه از کارهای خود ابراز پشیمانی کرد و نوشت: پس از 12 سال و 3 ماه گرفتاری و زندانی شدن که باعث متلاشی شدن کانون خانواده‌ام شده است و به این ترتیب فرزندانم عرشیا (5 ساله) و آرنیکا (3.5 ساله) را دو بار بیشتر ندیده‌ام و در این میان ایلیا (9 ساله) را هم در مدت یک سال گذشته صدایش را هم نشنیده‌ام و 7 سال است از مرخصی محروم بودم و این درحالی است که تمامی دستورات قضات محترم دادستانی مجریه حکم در دادسرای جرایم اقتصادی را عینا اجرا کرده‌ام.

 

از شما که مجتهدی عادل و قاضی‌القضات هستید، تقاضای عاجلانه دارم پس از این همه گرفتاری دستور برخورداری اینجانب از رأفت اسلامی، عفو و گذشت در پرونده این حقیر را امر به ابلاغ فرمایید با این وصف که اینجانب از کارهای کرده و نکرده‌ام که بواسطه جوانی بوده نادم و پشیمان هستم.
اخبار سیاسی - مهر

 

ترکی زبان قربون صدقه رفتنه داریم که: گوزلرین گیله‌سین قاداسین آلیم که یعنی درد و بلای مردمک چشات به جونم …!.

سه شنبه 1 بهمن 1392  3:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها