0

روش‌هایی برای امنیت زنانِ تنها در سفر

 
mgmoheby1
mgmoheby1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1390 
تعداد پست ها : 5196
محل سکونت : تهران

روش‌هایی برای امنیت زنانِ تنها در سفر

برترین ها: مسافرت تنهایی زنان تاحدی برای آنها خطرناک است و می تواند عواقب بدی برایشان به دنبال داشته باشد. اما برای اینکه راحت تر این مشکلات را کنار بگذارید از تجربه زنانی برایتان نوشته ایم که بنا به موقعیت شغلی شان زیاد تنها مسافرت کرده اند. هر کدام از آنها پیشنهادهای خاص خود را دارند. برای مطالعه این پیشنهادات با ما همراه باشید.

ایزابل وینر: من زمانی احساس امنیت کامل دارم که همه وسایل موردنیاز خود را برداشته باشم. به طور مثال، همیشه یک نقشه چاپی نیز همراه خود دارم که اگر به هر دلیل باتری موبایلم تمام شد، بدون نقشه در وسط جاده یا خیابان نمانم. اسپری فلفل نیز از دیگر وسایلی است همیشه هنگام سفر به کشورهای دیگر در کیف خود دارم. پیش از بیرون رفتن از هتل، حتما مقصد خود را به درستی تعیین می کنم تا در خیابان ها سرگردان نباشم.

بث ویتمن: من هیچ گاه وسیله ای بیشتر از یک چمدان با خود حمل نمی کنم. این مساله برای حفظ امنیت برای من بسیار مهم است. زیرا به این ترتیب نگران این نیستم که ساک یا کیف خود را در قطار، هواپیما یا اتوبوس جا بگذارم. در ضمن، از چمدانی استفاده می کنم که پانل محافظ یا قفل داشته باشد تا کسی به راحتی نتواند به محتویات آن دسترسی داشته باشد. 

 

وندی پرین: من همیشه پیش از اینکه ازدواج کنم نیز حلقه ازدواج دست خود می کردم. این باعث می شد تا اطرافیان به من بی توجه شوند و موجب آزار یا مزاحمت من نشوند. حتی به نظر من بد نیست عکسی نیز از فرزندان خود (به دروغ) داشته باشند تا کسی به دروغین بودن حلقه ازدواجشان شک نکند.

کیتی هاردول: من همیشه سعی می کنم از دوستان یا آشنایانی که در شهر مقصد دارم خواهش کنم هنگام ورود به دنبال من بیایند زیرا نمی خواهم  امنیت خود را با گرفتن ماشین ناامن به خطر بیندازم. توصیه من این است که همیشه تاکسی دربست بگیرید تا کسی مزاحم شما نشود یا پول هایتان را سرقت نکند. 

ماریبث بوند: وقتی دیگران می خواهند سر صحبت را با شما باز کنند، شما مجبور نیستید به همه حرف های آنها پاسخ دهید. حتی لازم نیست یک کلمه به او پاسخ دهید. شما به مردم بدهکار نیستید و کسی نمی تواند به زور با شما ارتباط برقرار کند.

ماریا بست: سعی کنید تا حد امکان به سبک محلی کشور یا شهر مقصد خود لباس بپوشید. حتما به این نکته توجه داشته باشید در آنجا زنان کجاها نمی روند و در چه مکان هایی  نباید زن به تنهایی حضور پیدا کند. این برای حفظ امنیت شما بسیار مهم است.

سه شنبه 1 بهمن 1392  6:51 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها