0

دریاچه واترتون و پارک ملی کانادا

 
amirkh
amirkh
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 16

دریاچه واترتون و پارک ملی کانادا

Prince of Wales Hotel Waterton National Park Canada دریاچه واترتون و پارک ملی کانادا

دریاچه و پارک ملی واترتون یکی از چهارمین پارک های ملی کشور کانادا می باشند که بدلیل برخورداری از مناظر زیبا و چشم اندازهای دیدنی، گردشگران بسیاری را به خود دیده است. از مناظر دیدنی این منطقه می توان به پوشش گیاهی و درختان، غار، پرتگاه، کوهستان و دریاچه ی زیبای آن اشاره کرد. شرایط آب و هوایی بی نظیر این پارک یکی دیگر از ویژگی های برجسته آن است که با ترکیب شدن با مناظر دیدنی اطراف حس بدیعی را به گردشگران القا می کنند.

 
 

crypt lake trail 300x224 دریاچه واترتون و پارک ملی کاناداپارک ملی و دریاچه واترتون ( Waterton Lakes National Park ) یکی از چهار پارک ملی کشور کانادا است که در سال ۱۸۹۵ میلادی بوجود آمد و پس از دریاچه واترتون به عنوان پارک ملی نامگذاری شد. این پارک در تمام فصول سال برای گردشگران قابل دسترس است اما ماه های اصلی توریسم این منطقه ژوئیه و آگوست می باشد. مکان ها و امکنات تجاری تنها در بخش شهرک پارک احداث و قابل دسترس است.

محدوده پارک در ارتفاعات ۱۲۹۰ متر و در محل شهر ۲۹۱۰ متر رسیده و به کوه های Blakiston ختم می شود. همچنین سطح پارک چیزی در حدود ۱۹۵ مایل مربع است که از کوه های ناهموار و بیابان ها با پوشش گیاهی و تنوع گونه های جانوری تشکیل شده است و  در این مسیر گردشگران شاهد مناظر و چشم اندازهای دیدنی اطراف هستند.

 

southern tip of the lake 300x224 دریاچه واترتون و پارک ملی کاناداکوهستان های اطراف این پارک در زمستان ها ذخیره گاه توده های عظیم از یخچال های یخ می باشد و به همین دلیل یکی از یخچال های طبیعی صلح جهانی است. لذا با توجه به آب و هوای منحصر به فرد این منطقه، تنظیم فیزیوگرفیک، دشت ها و کوه های بی نظیر، دریا و دریاچه ها و تنوع جانوری و گیاهی، در سال ۱۹۹۵ به عنوان یکی از میراث جهانی یونسکو انتخاب شد.

دوشنبه 30 دی 1392  10:29 PM
تشکرات از این پست
khodaeem1
دسترسی سریع به انجمن ها