0

حمله های کلیشه ای برنامه خارج از گود ۲۰:۳۰ به پرسپولیس و استقلال

zendeyad
zendeyad
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 1201

ظهور۱۲ : برنامه خارج از گود بخش خبر ۲۰:۳۰ مدتیست که با رویکردی شبیه به صرفا جهت اطلاع اما این بار در حوزه ورزش پدید آمده است .

حمله های کلیشه ای برنامه خارج از گود 20:30 به پرسپولیس و استقلال

مجری این برنامه پربیننده معلوم نیست به چه علت در هر برنامه به دو مدیر عامل پرسپولیسو استقلال آنهم به صورت کاملا کلیشه با تکرار کلمه بیت المال سعی میکند این دو را تحت فشار قرار دهد .

این موضوع که پول های زیادی در فوتبال خرج میشود کاملا صحیح و قابل تامل است اما آیا مشکل اصلی دو مدیر تیم های پایتخت هستند ؟

البته این مسئله در حالی هر هفته از سوی این فرد تکرار میشود که وی بهتر میداند که هر بخش ساز و کار مشخصی دارد و بودجه مربوطه به هر بخش در کشور با نظارت ارگان های مربوطه توزیع میشود ، در همین حال دو مدیرعامل قرمزها و آبی ها هم مدت هاست از بودجه تصویب شده مجلس میگویند که باید به دستشان برسد و اما هنوز هم نرسیده است .

این نوع پرداختن هفته ای به تک تک برنامه های این دو باشگاه و ربط دادن آن به اصراف بیت المال به قدری کلیشه ای شده است که واژه “سواستفاده از بیت المال” برای مردم تبدیل به یک امر عادی شده است.

در همین حال محمد رویانیان در گفتگوی اخیر خود با خبرگزاری فارس نسبت به این مسئله واکنش نشان داد و خطاب به مسئولان صدا و سیما گفت :من از همه مسئولان صدا و سیما و مخصوصا برنامه خوب ۲۰:۳۰ خواهش می‌کنم همه زوایای پنهان و غیرپنهان پرسپولیس را بیان کنند و فقط با نام بردن از اسم بیت‌المال ما را مقابل برخی‌ها قرار ندهند وفقط نگویند که ما از بیت‌المال استفاده کرده‌ایم.

حمله های کلیشه ای برنامه خارج از گود 20:30 به پرسپولیس و استقلال

وی افزود: باشگاه پرسپولیس و استقلال ۵۰ هزار هوادار دارد و فقط از پول بیت‌المال که آقایان نام می‌برند ۲ و نیم میلیارد تومان گرفته یعنی برای هر یک جوان ۵۰ تومان هزینه کرده است که به نظر من این اصلا کفاف نمی‌کند. غیر از این دولت کمکی دیگر به ما نکرده. آیا این انصاف است که برای هر یک جوان ۵۰ تومان هزینه شود آیا این انصاف است؟ بعد حرف از بیت‌المال می‌زنید. خواهش می‌کنم اگر وارد موضوعی می‌شوید موشکافانه آن را پیگیری کنید.

مدیرعامل قرمزپوشان تاکید کرد: به زودی من و فتح‌الله‌زاده موضع رسمی خود را در خصوص برنامه جذاب، دیدنی و پرمخاطب ۲۰:۳۰ اعلام می‌کنیم تا ببینیم چه کسی ۵۰ میلیارد تومان گرفته است.

دوشنبه 30 دی 1392  3:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها