0

سازندگان Alien: Isolation از عناوینی که الهام بخش آن ها بوده می گویند

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

سازندگان Alien: Isolation از عناوینی که الهام بخش آن ها بوده می گویند

 

Alien: Isolation برای خیلی ها یک عنوان الهام گرفته شده از بازی هایی مانند Aliens: Colonial Marines  ساخته‌ی Gearbox است، برای بعضی های دیگر این بازی می‌تواند الهام گرفته از بازی‌های سبک Survival-Horror باشد. حالا کارگردان هنری بازی Alistair Hope و طراح ارشد بازی Gary Napper از بازی هایی می‌گویند که الهام بخش آن ها بوده است.
 
Alien_isolation_11
 
آن ها گفته اند که بازی های Survival-Horror نسل قبلی و این نسل الهام بخش اصلی آن ها برای این بازی بوده است. Hope در مصاحبه ای با مجله‌ی Edge گفته است که:
 
الهام بخش اصلی ما بازی های Dead Space 1 و Resident Evil بوده اند. اما خیلی از این فرنچایز ها به راهی کشیده شدند که نباید به آن پا می گذاشتند و به همین علت هواداران اصلی این بازی ها بسیار گوشه گیر شده اند و حس می کنند که در حال بازی کردن Gears Of War هستند تا یک بازی Survival-Horror. امروزه بازی های کمی با ژانر اصلی Survival-Horror مانده اند و شما تفاوت های زیادی در بعضی از بازی ها با بازی های اصلی Survival-Horror پیدا می کنید. این بازی ها نیازمند مقداری مخفی کاری هستند که برای آن من از بازی هایی مانند Limbo ،Thief: Deadly Shadows و Condemned الهام گرفته ام.
 
Napper اضافه می‌کند :
 
صحنه های سینماتیک و خشاب پر تفنگ چیزهای لازمی برای مخفی شدن نیست و این ها چیزهایی نیستند که من را به یاد اصل بازی های Survival-Horror بیاندازند. این بازی ها به حس ترس و اتمسفر سنگین نیاز دارند و این AAA به توانند به شما بدهند.
 
این بازی توسط Sega منتشر می‌شود و برای کنسول های نسل فعلی و نسل بعد به اضافه‌ی کامپیوترهای شخصی منتشر می‌شود و در زمانی نا مشخص در اواخر این فصل عرضه خواهد شد.
یک شنبه 29 دی 1392  12:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها