0

عرضه "محصولات گلخانه‌ای" با کیفیت و قیمت مناسب

 
mohsen_alavi
mohsen_alavi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 8348
محل سکونت : تهران

عرضه "محصولات گلخانه‌ای" با کیفیت و قیمت مناسب

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: با گسترش اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی عمومی کشت و عرضه‌ی محصولات ارگانیک و ارتقاء و امکان رقابت با محصولات باغی فراهم خواهد شد.

سید راضی نوری عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران، با بیان اینکه کشت و عرضه محصولات گلخانه‌ای می‌تواند تأثیر بسزایی در سلامت فرد و  جامعه داشته باشد افزود: ترویج و کشت محصولات ارگانیک نیازمند بسترسازی‌های لازم حمایتی و آموزشی است.
 
وی تصریح کرد: با شناسایی نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت و ایجاد مشوق‌های حمایتی از کشاورزان با ارائه تسهیلات و بازاریابی مناسب می‌توان گامی اساسی در زمینه گسترش محصولات ارگانیک فراهم کرد.
 
عضو کمیسیون مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با اطلاع‌رسانی و شناخت محصولات ارگانیک براساس کیفیت و سلامت قیمت آن متناسب با ارزش واقعی این محصولات ارتقاء خواهد یافت.
 
وی در پاسخ به این سؤال که چرا قیمت برخی از میوه‌های وارداتی ارزان‌تر از محصولات داخلی است افزود: تولید و عرضه‌ی محصول باید متناسب با کیفیت و قیمت و نوع رقابت باشد.
 
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس واردات را یکی از عوامل خروج ارز از کشور دانست و افزود: با اختصاص یارانه به کشاورزان و حمایت از بخش تولید، و با برنامه‌ریزی در راستای خودکفایی  و استقلال‌طلبی نیازمند واردات نخواهیم بود.

جمعه 27 دی 1392  1:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها