0

فتح الله زاده : احمدی نژاد استقلالی بود و خاتمی پرسپولیسی !

 
lenditara1
lenditara1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1391 
تعداد پست ها : 9088
محل سکونت : همین دورو ورا

فتح الله زاده : احمدی نژاد استقلالی بود و خاتمی پرسپولیسی !

فتح الله زاده : احمدی نژاد استقلالی بود و خاتمی پرسپولیسی !

 

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:رویانیان سردار است در کنار گروهبان فتح الله زاده.

علی فتح الله زاده در برنامه ای تلویزیونی درباره اینکه آیا پول به باشگاه استقلال رسید یا نه عنوان کرد:نه،پول از ما فراری است.

وی ادامه داد:در این شرایط در خط مقدم می جنگیم.دشمن خمسه خمسه می زند و ما تنها هستیم.البته کار ما با آن بزرگان تفاوت دارد اما ما هم در خط مقدم ورزش هستیم.قرار بود دولت ۵۰ درصد از هزینه بچه اش را بدهد.ما هم ۵۰ درصد را خیرات کنیم.ما خیراتمان را دادیم اما آن ۵۰ درصد نرسید.

مدیرعامل استقلال درباره اینکه آیا برای کسی خط و نشان کشیده است گفت:تا دلتان بخواهد.رویانیان از من عاصی است.هر روز صبح که بلند می شود می بیند که من برایش خط و نشان کشیدم.او یک جورایی خط خطی شده است.

وی ادامه داد:گاهی اوقات می بینم رویانیان ما را هوا کرده است.بعد که زنگ می زنم می گوید حاجی شما بودی؟نمی دانستم.داستان تمام می شود و دوباره روز از نو روزی از نو.

مدیرعامل استقلال درباره اینکه آیا تا به حال کارت زرد از کسی گرفته است گفت:بله؛کاشانی پبش رییس جمهور به من کارت زرد داد.فکر می کنم در حضور یکی از روسای جمهوری کشورهای دیگر بود.احمدی نژاد همان زمان کارت زرد را گرفت و به خودش کارت قرمز داد.

وی درباره اینکه احمدی نژاد استقلالی بود یا پرسپولیسی اظهار داشت:احمدی نژاداستقلالی بود.آقای خاتمی پرسپولیسی بود.

مدیرعامل استقلال درباره اینکه چرا در زمان احمدی نژاد مشکلات مالی این باشگاه حل نشد گفت:کوزه گر از کوزه شکسته آب می خورد.ایشان چون آبی بود به ما پول نمی داد.

وی درباره اینکه داستان ترکاندن بمب چه بود گفت:بمب هایی که ما می ترکانیم ازهاشمی نسب شروع شد.بمب وحشتناکی منفجر شد.او از پرسپولیس آمد.

مدیرعامل استقلال درباره اینکه چه نظری درباره رویانیان دارد اظهار داشت:رویانیان سردار است در کنار گروهبان فتح الله زاده.گروهبانی که به پای سردار می پیچد.چه شود.

وی درباره رسولی نژاد،رییس سابق هیات مدیره استقلال گفت:او دوست نامهربان بود.

فتح الله زاده درباره پرسپولیس گفت:پرسپولیس رقیب رفیق است.البته در زمین دربی هیچ کسی به هیچ کسی رحم نمی کند.شدیدا کری داریم.

 

جمعه 27 دی 1392  10:04 AM
تشکرات از این پست
borkhar
peyromahdi
peyromahdi
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 92
محل سکونت : کرمانشاه

پاسخ به:فتح الله زاده : احمدی نژاد استقلالی بود و خاتمی پرسپولیسی !

ایول به احمدی نژاد

                               

جمعه 27 دی 1392  10:39 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها