0

پیام دلگرم کننده علی کریمی برای پرسپولیسی‌ها

 
aminsky
aminsky
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 936
محل سکونت : خوزستان

پیام دلگرم کننده علی کریمی برای پرسپولیسی‌ها

24 ساعت قبل از شهرآورد تهران در گفتگویی تغییر موضع داد و صمیمانه برای دایی و تیمش آرزوی پیروزی کرد.

 

مصاحبه اختصاصی جادوگر با سایت کانون هواداران پرسپولیس

اوایل هفته مصاحبه تند علی کریمی علیه مدیران پرسپولیس باعث شد برخی از هواداران از دست جادوگر دلخور شوند، به خصوص که او در این گفتگو برای تیم سابقش در داربی هم آرزوی موفقیت نکرده و گفته بود امیدوار است هر تیمی که حقش است بازی را ببرد.

 

 

 

 

شماره هشت 24 ساعت قبل از شهرآورد تهران در گفتگویی تغییر موضع داد و صمیمانه برای دایی و تیمش آرزوی پیروزی کرد: «برای بازی روز جمعه به عنوان یک پرسپولیسی دوست دارم پرسپولیس برنده شود، اما دوست داشتن کافی نیست که بازی به نفع ما تمام شود. در نهایت امیدوارم بازی جذابی اتفاق بیفتند و همه لذت ببرند. تمام دربی های جهان بازی های جذابی هستند و امیدوارم این بازی هم برخلاف بازی رفت بازی جذاب و دیدنی شود.»

 

کریمی در مورد اهمیت فاکتور شانس در این قبیل بازی‌ها هم گفت: «طبیعتا شانس می‌تواند تاثیرگذار باشد تا برنده بازی مشخص شود. در نهایت امیدوارم هر تیمی که استحقاق بیشتری داشت برنده باشد، اما به هرحال آرزوی قلبی‌ام این است که پرسپولیس تیم برنده فردا شود.» و پیام جادوگر برای هواداران تیم سابقش: «دوست‌تان دارم و امیدوارم یک جوری بتوانم لطف شما را جبران کنم. شاید زمانی نباشد، اما از خدا می‌خواهم شرایطی به وجود بیاورد تا به هر ترتیبی که امکان داشت لطف‌تان را جبران کنم.»

 

این مصاحبه بصورت اختصاصی با سایت هواداران پرسپولیس انجام گرفته است.

پنج شنبه 26 دی 1392  9:09 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها