0

آیا نینتندو کنفرانسی در اواخر ژانویه دارد؟

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

آیا نینتندو کنفرانسی در اواخر ژانویه دارد؟

آقای Jool Watsham که یکی از توسعه دهندگان بازی Mutant Mudds می باشد، در توییتر خود پستی درباره یک عنوان جدید برای کنسول دستی ۳DS منتشر کرد. در ادامه می توانید اطلاعات کامل را بخوانید.
 
Nintendo-logo-21
 
آقای Jool Watsham نوشت:
 
ما در مراحل پایانی ساخت نسخه نمایشی یک بازی FPS (جدید) برای کنسول ۳DS هستیم. امیدواریم زودتر تمام شود و بتوانیم آن را در اواخر ژانویه به نمایش در بیاوریم. این یک بازی فوق العاده خواهد بود.
 
بعد از این پست برخی کاربران درباره اینکه آیا این بازی در کنفرانس نینتندو خواهد بود یا نه سوال کردند و آقای Watsham در جواب نوشتند:
 
شاید باشد، شاید نباشد، در هرصورت جالب خواهد بود!
 
اگر این شایعه واقعیت داشته باشد، یک رنگ و لعاب به شرکت نینتندو خواهد داد و بازار این شرکت بسیار گرم خواهد شد. امیدواریم که واقعیت داشته باشد!
 
در همین راستا برخی از علاقه مندان به عناوبن First Person Shooter درباره کنترلر Turok سوال کردند ( برای مثال آنالوگ استیک یک هدف باشد و شما باید آن را با اسلحه از بین ببرید) و آقای Jool Watsham نوشتند:
 
ما می توانیم خیلی استفاده ها از این کنترلر داشته باشیم. برای مثال برداشتن اسلحه یا آیتم، هدف گیری و تیر زدن ، پرش و … که قطعا در کنفرانس به آنها اشاره خواهیم کرد.
 
آیا باید منتظر یک رویداد فوق العاده در آخر ماه باشیم؟ نظر شما چیست؟
پنج شنبه 26 دی 1392  6:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها