0

اطلاعات جدید از Quantum break انحصاری Xbox One

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

اطلاعات جدید از Quantum break انحصاری Xbox One

 

Remedy Entertainment درحال کاربرروی یک IP جدید انحصاری برای Xbox One است. در Xbox Event که در ماه می سال گذشته برگزار شد این بازی هم معرفی شد اما با چندتا گیم پلی کوتاه از بازی و چند تریلر سینماتیک نمی توان فهمید که قالب اصلی بازی چه است.
 
quantum_break_0-580x322
 
اما امروز در مصاحبه ی جدیدی با EDGE Magazine شخصی از Remedy یعنی Oskari Hakkinen اطلاعات جدیدی از بازی منتشر کزده است و گفته است این بازی یک بازی تمام عیار از Remedy است. او اضافه کرده است که این بازی بر پایه ی یک قالب داستانی بزرگ است ولی این باعث نمی شود به گیم پلی بازی لطمه ای بخورد.
 
بازی باید یک گیم پلی عالی داشته باشد و بازی کردن با آن و احساسی که از بازی می ماند باید تداعی خاطره ی خوبی باشد.آیا وقتی می خواهید دکمه ای را بزنید و از کاوری به سمت کاور دیگر بروید آدرنالین در خون شما ترشح می شود؟
 
اگر شما این چیز ها را در بازی خود نداشته باشید هیچ کس محو بازی شما نخواهد شد. این پایه های اساسی باید جوری در بازی صیقل داده شوند که من به آن ها می گویم سرچشمه ی Remedy و این برای ما یک استاندارد است، این اتفاقات در بازی اتفاق خواهد افتاد. این بازی  تنها یک بازی Remedy نیست بلکه یک بازی تمام عیار Remedy است.
 
در مصاحبه ی دیگری از مدیر عامل Remedy یعنی Matias Myllyrinne او درباره ی کاراکتر اصلی بازی یعنی Jack Joyce می گوید. همچنین او گفته است که بعد از چند فصل از بازی شما نقش آدم شرور بازی را به دست می گیرید.
 
بعد از به پایان رساندن چند قسمت از بازی شما کنترل آدم بده ی داستان را در دست می گیرید، کسی که بزرگترین قدرت برای ایجاد تغییر در زمان را در دست دارد. او تصمیم می گیرد که در آینده چه اتفاقی می افتد پس شما هستید که هرلحظه را به وجود می آورید.
 
بعد از این که تصمیم خود را گرفتید از چند قسمت با کیفیت بالا لذت ببرید و سپس عواقب کار خود را در روند اصلی داستان ببینید و این بازی مانند بازی های دیگر نیست، شما عواقب کار خود را می بینید، در بازی های دیگر وقتی من یک انتخاب می کنم در ادامه روند تخریب ککنده ی آن را نمی بینم یا حس نمی کنم که این در اثر انتخاب من پیش آمده است. این خوب است که شما بدانید عواقب کارتان چه چیزهایی خواهد بود پس شما با انگیزه و شوق بیشتر و دقت بالاتر انتخاب خود را انجام می دهید.
 
شما هم نمی توانید صبر کنید تا این بازی منتشر شود؟نظرات خود را با ما در اشتراک بگذارید.
پنج شنبه 26 دی 1392  9:58 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها