0

شمسايي: بازيکنانمان مظلوم واقع شده‌اند

 
mehrad90
mehrad90
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 3997
محل سکونت : 'گلستان

شمسايي: بازيکنانمان مظلوم واقع شده‌اند

سرمربي ـ بازيکن تيم فوتسال دبيري گفت: هفته‌هاي هجدهم تا بيستم بازي‌هاي بسيار حساسي است و تکليف قهرمان را مشخص مي‌کند.


وحيد شمسايي در خصوص شرايط تيم فوتسال دبيري و صدرنشيني اين تيم با اختلاف 6 امتياز نسبت به رقيبش يعني گيتي‌پسند، اظهار داشت: ما شرايط خوبي داريم البته هيچ اتفاقي رخ نداده است. 10 هفته باقي مانده و بايد تلاش خود را بکنيم تا در ادامه بتوانيم اين جايگاه را حفظ کنيم. کوچکترين لغزشي باعث مي‌شود تا رقبا جاي ما را بگيرند.

به گزارش فارس،وي در مورد ديدار مقابل شهرداري تبريز اظهار داشت: بازي بسيار جانداري بود. آنها شرايط خوبي داشتند و البته بازيکنان ما عملکرد بسيار خوبي از خود به نمايش گذاشتند. لطف خدا هم شامل حال ما شد که تيم‌هاي مدعي نتوانستند امتياز کامل را کسب کنند و اين موضوع به سود ما تمام شد.

سرمربي بازيکن دبيري در مورد عدم حضورش در اين ديدار تاکيد کرد: من سومين بازي بود که به ميدان نرفتم، مقابل منصوري، راه ساري و همچنين اين ديدار بازي نکردم. از بيرون با سفال‌منش و امير شمسايي وضعيت بازيکنان را زير نظر داشتيم و اشراف کامل وجود داشت. تعويض‌هاي خوبي هم انجام داديم و توانستيم اين بازي دشوار را با پيروزي به پايان برسانيم.

شمسايي در مورد ديدار هفته آينده مقابل تيم قعرنشين جدول يعني پتروشيمي ماهشهر خاطرنشان کرد: به نظرم يکي از بازي‌هاي سخت را پيش رو داريم. دليل آن اين است که اين تيم در هفته قبل توانست در تبريز تيم پديده هلال احمر را شکست دهد. همه مربيان پيش از بازي با دبيري اعلام مي‌کنند که مي‌خواهند اولين شکست تيم ما را رقم بزنند. همين موضوع کار را سخت مي‌کند.

وي با اشاره به عدم حضور جواد اصغري مقدم به علت سه کارته بودن، گفت: ما چندين مصدوم داريم و همچنين اصغري‌مقدم را در اختيار نداريم. چندين بازيکن دوکارته هم داريم. پس از ديدار با پتروشيمي سه بازي بسيار مهم پيش رو داريم که معتقدم تکليف قهرماني را مشخص مي‌کند. ديدار با گيتي‌پسند، ماهان تنديس و ميثاق. بازيکنان ما جوان و آينده‌دار هستند البته در کنار آنها باتجربه‌ها هم حضور دارند.

سرمربي بازيکن تيم فوتسال دبيري با گلايه از سرمربي تيم ملي فوتسال تصريح کرد: بازيکنان ما واقعا مظلوم واقع شده‌اند. کادر فني تيم ملي بازي تيم‌هاي بالاي جدولي را نگاه نمي‌کند. ما بازيکنان بي‌نظيري داريم که عملکرد بسيار خوبي داشتند. آنها به خوبي خود را در ليگ نشان مي‌دهند. تاکنون بسيار عالي کار کرده‌ايم و اميدوارم در ادامه هم چنين امري وجود داشته باشد. جواد اصغري مقدم توانسته جزو نفرات دوم و يا سوم بهترين گلزنان باشد. وحيد قاسمي عقب‌گير بسيار خوبي است که اگر بخواهم 3-4 نفر را در کل ايران در پست عقب‌گير انتخاب کنم او يکي از آنها خواهد بود. ما تا اين لحظه در دفاع و حمله بي‌نظير بوده‌ايم.

وي در مورد اينکه آيا مشکلاتش با سرمربي تيم ملي برطرف شده، تاکيد کرد: ما معتقديم که بايد از تيم ملي حمايت شود اما اين حمايت بايد دوطرفه باشد. من مشکلي با کسي ندارم، دنبال حقانيت فوتسال هستم. ما به لحاظ استعدادي بي‌نظير هستيم اما از لحاظ امکانات خيلي عقب‌ هستيم که اين هم نياز به کار زياد دارد. تا آنجا که مي‌دانم خسوس تنها سه بازي را از نزديک تماشا کرده آنهم به علت اينکه در حوالي تهران بوده، البته باز هم جاي شکرش باقي است که بازي‌هاي قم را نگاه مي‌کند.

شمسايي با اشاره به برگزاري اولين دوره جام حذفي تاکيد کرد: ما خيلي خوشحاليم که جام حذفي برگزار مي‌کنيم اما هدف از برگزاري اين تيم چيست؟ چه کاري مي‌خواهيم انجام دهيم؟ مثلا کار بزرگي کرده‌ايم؟ کاري که ايتاليا 10-12سال پيش انجام مي‌داد آنوقت نمي‌دانيم که قهرمان جام حذفي به چه مسابقاتي مي‌خواهد برود. به يک تورنمنت که چندان اهميتي ندارد. در ايتاليا قهرمان جام حذفي در جام باشگاه‌هاي اروپا شرکت مي‌کرد.

سرمربي بازيکن تيم فوتسال دبيري در مورد اينکه کميته فوتسال قرار بود مانع حضور باشگاه‌هايي که حق وروديه خود را پرداخت نکرده‌اند در هفته شانزدهم شود و همچنين افزايش وروديه ليگ گفت: اگر وروديه از يک و نيم ميليون به 30 ميليون افزايش پيدا مي‌کند بايد در فوتسال خرج شود و حداقل امکانات آن را ببينيم. اگر در جايي اين مسائل ديده مي‌شود به اين دليل است که برنامه‌ريزي مي‌شود تا در همين امر خرج شود. من با افزايش اين مقدار مخالفم اما اگر قرار است از باشگاه‌ها گرفته شود بايد از تمامي باشگاه‌ها گرفته شود و هيچ فاصله‌اي وجود نداشته باشد. متاسفانه بي‌قانوني زياد وجود دارد. بازيکن خيلي راحت در جام باشگاه‌ها شرکت مي‌کند و زود وارد ليگ مي‌شود.

وي ادامه داد: من از آقاي افتخاري خواهش کردم که جلوي خسوس را بگيرد. بعد در جلسه، زماني که صحبت از درودگر مي‌شود آقايان برخورد او را با بازيکن عنوان مي‌کنند در حالي که او اين کار را کرد تا کاظم محمدي محروم نشود. فيفا همان موقع از درودگر تقدير کرد من نمي گويم کارش خوب و يا بد بوده، اما در جلسه مطرح مي‌کنند بعد يک مربي مي‌آيد يک ايراني را به زمين مي‌کوبد هيچ اتفاقي رخ نمي‌دهد. اگر در کشور ما مربياني چون ولاسکو و کي‌روش حضور دارند به دور آنها هم مي‌چرخيم اما آدم‌هاي کوچک در فوتسال ما جايي ندارند.

 

چهارشنبه 25 دی 1392  11:30 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها