0

اکبرپور : استقلالی‌ها در حمام و دستشویی هم سیگار می‌کشیدند!

aminsky
aminsky
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 936

سه شنبه, 24 دی 1392 ساعت 21:23

پرسپولیسیها : علیرضا اکبرپور یادآور شد در استقلال که بازی می‌کردم، برخی از بازیکنان در حمام و دستشویی هم سیگار می‌کشیدند چه برسد به سفره‌‌خانه‌ها!

یادم می‌آید در هتل المپیک مکانی وجود داشت که بازیکنان علاوه بر قلیان کشیدن چایی هم برای خود درست می‌کردند و می‌نوشیدند! قلیانی هم که بیشتر بازیکنان می‌کشیدند میوه‌ای بود که البته دور از چشم مربیان استعمال می‌شد.

مهاجم پیشین تیم استقلال درباره قلیان کشیدن بازیکنان تیم زیر 22 سال گفت: مگر تنها بازیکنان امروزی قلیان می‌کشند؟ زمانی که من بازی می‌کردم هم فوتبالیست قلیانی داشتیم و هم سیگاری. آن زمان بازیکنان قلیان را یک نوع تفریح می‌دانستند.

وی با بیان اینکه از سیگار و قلیان بدش می‌آید، عنوان کرد: تاکنون به سیگار و قلیان لب نزده‌ام ولی باید در نظر گرفت تفریح جوانان همین سیگار و قلیان شده که باید فکری به حال این معضل کرد.

علیرضا اکبرپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره دربی 78 و تقابل استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: همیشه پیش از دربی درباره آن صحبت می‌کنند. دربی مانند سایر بازی‌های لیگ است ولی چون طرفداران 2 تیم با هم به ورزشگاه می‌آیند، استرس‌های خاص خودش را دارد و هیچ تیمی دوست ندارد بازنده باشد. 

وی با بیان اینکه هر تیمی از موقعیت‌های خود استفاده کند، برنده دربی است، تصریح کرد: نباید فرض کنیم تیمی که شرایط بهتری دارد از حالا برنده دربی است اما شرایط استقلال با توجه به فاصله 4 امتیازی با پرسپولیس بهتر است. هر تیمی روز جمعه برنده شود، قهرمان لیگ خواهد شد. 

بازیکنان پیشین تیم استقلال با اشاره به نفراتی که 2 تیم در اختیار دارند، افزود: پرسپولیس بازیکنان سرعتی دارد و در سوی دیگر استقلال از بازیکنان قدرتی سود می‌برند که بیشتر با فکر‌شان بازی می‌کنند و از حداقل موقعیتی که به دست می‌آورند، استفاده می‌کنند.

منبع :خبرگزاری تسنیم

سه شنبه 24 دی 1392  9:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها