0

ماجرای کودک فیل نمای خراسانی +عکس

 
yasbagheri
yasbagheri
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1390 
تعداد پست ها : 6297
محل سکونت : تهران

ماجرای کودک فیل نمای خراسانی +عکس

ماجرای کودک فیل نمای خراسانی +عکس

 
یوید لینچ در فیلم زیبای "مردم فیل نما" مرد از ریخت افتاده ی را تصویر کرد که مردمان خبیث و طماع و پلید روزگار با او مثل حیوانات برخورد می کردند و در سیرکها نمایشش می دادند تا پول به جیب بزنند. ولی در پس آن حجاب روح فرزانه و عاشق پیشه و زیبایی وجود داشت که شکسپیر می خواند و زن زیبایی را عاشقانه دوست می داشت. و زن بسیار مهربانانه محبت او را پاسخ می دهد.

پارسینه: حالا در همین تربت جام خودمان این طفل معصوم از ریخت و قیافه افتاده که بابک نام دارد از بدو تولدش با بی مهری پدر و مادر و مردم روبه رو شده و در 2 سالگی به عنوان یک کودک تربیت ناپذیر به بهزیستی تربت جام سپرده شد. تا 7 سالگی حتی نمی توانسته حرف بزند.
 
در 7 سالگی بابک زنی بزرگوار کمر همت بست تا او را از زندگی حیوانی و بی ثمرش نجات دهد و با صبر و تحمل بسیار حرف زدن و خواندن و نوشتن به او آموخت و او را به جامعه انسانی بازگرداند.
 
در شعار که باشد همه بلدیم با صدای رسا داد بزنیم که "نه همین لباس زیباست نشان آدمیت" ولی در عمل فقط به همین امور ظاهری مثل قیافه و پول و مقام توجه می کنیم. و از 20 کیلومتری چنین موجودی رد هم نمی شویم.
 
 راستی این تصادفی نیست که یک زن می تواند چنین کار مهیبی را انجام دهد. هیچکدام از ما آیا مردی را سراغ داریم که چنین ظاهر زشتی را سرپرستی و روح زیبا و انسانی او را کشف کند؟ این صبر و حوصله و طاقت و توان فقط از جنس زیبا و لطیف و مهربان به ظاهر ضعیف بر می آید. به احترام او باید کلاه از سر برداشت و تعظیم کرد.


سه شنبه 24 دی 1392  11:36 AM
تشکرات از این پست
salma57
yasbagheri
yasbagheri
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1390 
تعداد پست ها : 6297
محل سکونت : تهران

پاسخ به:ماجرای کودک فیل نمای خراسانی +عکس

بعضی ها واقعا روح و قلب بزرگی دارن

انشاالله این بچه هم هرچه زودتر شفا پیدا کنه به حق اقا علی بن الموسی الرضا

 

خدایا صدای پیامبرت یونس را در دل ماهی شنیدی اجابت کردی
صدای من را هم بشنو و اجابت کن
او هم بنده تو بود
و من هم بنده توامEmbarrased
 
سه شنبه 24 دی 1392  11:37 AM
تشکرات از این پست
salma57
دسترسی سریع به انجمن ها