0

بعد از انتخاب به عنوان سرمربي تيم کشتي آزاد جوانان طلايي: نتوانستم به خادم «نه» بگويم

mehrad90
mehrad90
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 3997

بعد از انتخاب به عنوان سرمربي تيم کشتي آزاد جوانان طلايي: نتوانستم به خادم «نه» بگويم

سرمربي تيم کشتي آزاد جوانان گفت: بعد از درخواست رسول خادم براي حضورم در جوانان نتوانستم به او «نه» بگويم.

محمد طلايي در خصوص انتخابش به عنوان سرمربي تيم ملي کشتي آزاد جوانان گفت: سال‌ها با رسول خادم زندگي کردم و وقتي که اين درخواست را مطرح کرد نتوانستم به او «نه» بگويم.

به گزارش فارس، وي در پاسخ به اين سؤال که آيا منافع بهتري در بزرگسالان نداشت و چرا با اين وجود از اين تيم جدا شد، گفت: هميشه همينطور بوده است و تمام تبليغات و مسائل مالي در بزرگسالان وجود دارد. منافع به مراتب بهتري آنجا داشتم، اما وقتي ديدم به حضور من در جوانان نياز است براي خدمت به کشتي قبول کردم.

دارنده مدال طلاي جهان ادامه داد: حدود 80 تا 90 درصد تيم فعلي چکيده نوجواناني است که خودم کار را با آنها در رده نوجوانان شروع کردم، شخصاً علاقه زيادي به کار کردن در رده‌هاي پايه دارم و کساني ‌که انصاف داشته باشند مي‌دانند چه زحماتي براي موفقيت اين تيم کشيدم.

طلايي با بيان اينکه نفراتي که در اين تيم هستند در المپيک آينده مدعي کسب مدال خواهند بود، گفت: اميدوارم خدا کمک کند و بتوانيم از پس اين مسئوليت برآييم. همواره به بچه‌ها گفته‌ام که برد را به هر قيمتي نخواهند؛ زحمت بکشند و به دنبال پيروزي به هر قيمتي نباشند و به الگوي مثبتي براي جامعه تبديل شوند.

سرمربي تيم کشتي آزاد جوانان خاطرنشان کرد: خيلي‌ها به دنبال اين هستند که به رده سني بزرگسالان بيايند، اما من به خاطر کشتي حاضر شدم اين جايگاه را کنار بگذارم هرچند که تمام تبليغات و مسائل مالي در رده بزرگسالان است، اما معتقدم کار کردن در اين رده هم جايگاه بزرگي دارد.

سه شنبه 24 دی 1392  9:53 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها