0

جزئیات محکومیت رسایی به حبس و شلاق

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

جزئیات محکومیت رسایی به حبس و شلاق

 

 

اخبار ,اخبار سیاسی ,محکومیت رسایی

 

اخبار سیاسی - جزئیات محکومیت رسایی به حبس و شلاق

مدیرمسئول هفته‌نامه ۹ دی گفت: حکم صادره دادگاه مبنی بر حبس و شلاق بنده و مدیرمسئول هفته‌نامه بدوی است و به آن اعتراض کرده‌ایم.

حمید رسایی مدیرمسئول هفته‌نامه 9 دی در گفت‌وگو با تسنیم درباره صدور حکم حبس و شلاق برای وی و سعید ذاکری دبیر سیاسی این هفته‌نامه اظهار داشت: این حکم مربوط به شکایتی است که پیش از این مدعی‌العموم با عنوان توهین به رئیس مجلس شورای اسلامی علیه آن شکایت کرد.

وی ادامه داد: این حکم کمتر از یک ماه گذشته به ما ابلاغ شده و وکیل‌مان در حال پیگیری اعتراض به حکم صادره از جانب دادگاه است.

مدیرمسئول هفته‌نامه 9 دی خاطرنشان کرد: همان زمان بنده آقای لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی را در جریان این موضوع قرار داده و گفته بودم که انتظار می‌رود شما شرح‌صدر بیشتری داشته باشید. زمانی که 2 برادر روسای 2 قوه‌ باشند زیاد زیبنده نیست به هر انتقادی از سوی رسانه‌ها اینگونه واکنش نشان دهند و آنها را به دادگاه بکشانند.

رسایی با بیان اینکه اساسا مطلب منتشر شده توهینی به آقای لاریجانی نبود گفت: لاریجانی هم در جواب من، لبخند زد و گفت که من شکایتی نکردم و مدعی‌العموم وارد شده است.

وی خاطرنشان کرد: به هرحال اینکه آقای لاریجانی درخصوص موضوع فاطمه هاشمی رفسنجانی شرح صدر نشان می‌دهد و خواستار خاتمه دادن به پرونده‌اش می‌شود ولی در موارد دیگر این شرح صدر را از ایشان نمی‌بینیم، جای تعجب دارد.

مدیرمسئول هفته‌نامه 9 دی در پایان خاطرنشان کرد: این موارد قطعا به شاکی خصوصی نیاز دارد و وکیل ما این موضوع را نیز پیگیری می‌کند.

اخبار سیاسی - تسنیم

 

 

ترکی زبان قربون صدقه رفتنه داریم که: گوزلرین گیله‌سین قاداسین آلیم که یعنی درد و بلای مردمک چشات به جونم …!.

دوشنبه 23 دی 1392  1:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها