0

دستگیری «مسافران دربستی» که زورگیر از آب درآمدند

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

دستگیری «مسافران دربستی» که زورگیر از آب درآمدند

 

اخبار,اخبار حوادث,اعضای باندسرقت و زورگیری


اخبار حوادث  - دستگیری «مسافران دربستی» که زورگیر از آب درآمدند

 رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه، از دستگیری اعضای باندی خبر داد که با کرایه دربستی خودروها از آنها سرقت می‌کردند.

سرهنگ مرزبانی در گفت و گو با  ایسنا ،‌در تشریح جزئیات متلاشی کردن باند زورگیران جوان گفت: در پی وصول یک فقره پرونده از یکی از کلانتری‌های کرمانشاه مبنی بر سرقت و زورگیری تحت عنوان مسافرکش رسیدگی به این پرونده در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مالباخته با حضور در مقر پلیس عنوان کرد که سه نفر تحت عنوان مسافر در محله 22 بهمن سوار خودرو‌اش شده‌اند، گفت: مالباخته در صحبت‌های خود عنوان داشت که پس از طی مسافتی این سه نفر اقدام به سرقت و زورگیری دو دستگاه گوشی تلفن همراه از وی کرده و سپس متواری شدند.

رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه با بیان اینکه پس از مدتی شاکی پرونده توانست سارقان را در سطح کرمانشاه مشاهده کند، گفت: مالباخته سریعا مراتب را به پلیس 110 اطلاع و با حضور ماموران گشت کلانتری متهم دستگیر شد اما متاسفانه دو نفر از همدستان این فرد متواری شدند.

مرزبانی با بیان اینکه متهم دستگیر شده در ابتدا منکر هرگونه سرقت و زورگیری شد، گفت: اما این فرد پس از انجام بازجویی فنی و مواجهه حضوری با شاکی لب به اعتراف گشود و علاوه بر سرقت از شاکی به پنج فقره زورگیری در سطح کرمانشاه به همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه با بیان اینکه با تکمیل تحقیقات و اخذ مجوز قضایی در یک عملیات غافلگیرانه یکی دیگر از متهمان که سردسته باند بود، دستگیر شد، گفت: در بازجویی‌ها مشخص شد که این افراد خودروها را به صورت دربستی و تحت عنوان مسافر کرایه کرده و در بین راه با زور و تهدید چاقو اقدام به سرقت اموال مردم می‌کردند.

وی با بیان اینکه در بررسی‌ها مشخص شد که این سارقان، دو فقره سرقت خودرو نیز در پرونده خود دارند، گفت: بررسی‌ها نشان داد که سارقان پس از سرقت لوازم داخل خودرو، آنها را به صورت بلا صاحب رها می‌کردند.

مرزبانی در پایان افزود: متهمان به همراه پرونده متشکله در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند. 

اخبار حوادث - ایسنا

 

ترکی زبان قربون صدقه رفتنه داریم که: گوزلرین گیله‌سین قاداسین آلیم که یعنی درد و بلای مردمک چشات به جونم …!.

شنبه 21 دی 1392  2:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها