0

اکثر قانون گذاران امریکا میلیونر هستند

 
mohammad98
mohammad98
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1391 
تعداد پست ها : 6815
محل سکونت : خراسان

اکثر قانون گذاران امریکا میلیونر هستند

 

بررسی اخیر داده های افشا شده درباره دارایی های شخصی از سوی مرکز سیاست پاسخگو نشان می‌دهد که شمار میلیونرها در کنگره امریکا افزایش یافته است و دستکم ۲۶۸ قانون گذار امریکایی از میان ۵۳۴ عضو کنگره، میلیونر هستند.

 

براساس این بررسی، نرخ متوسط ثروت سال ۲۰۱۲ همه سناتورها، ۲.۷ میلیون دلار بوده است؛ این در حالی است که نرخ متوسط ثروت اعضای مجلس نمایندگان امریکا در همین سال ۸۹۶ هزار دلار بوده است.

 

ثروتمندترین عضو کنگره امریکا در سال ۲۰۱۲، درل عیسی نماینده جمهوری خواه کالیفرنیا و رئیس کمیته نظارت بر مجلس نمایندگان با ثروتی حدود ۴۶۴ میلیون دلار بوده است.

سال گذشته مایکل مک کال جمهوری خواه از تگزاس ثروتمندترین قانون گذار امریکا بود. متوسط ثروت وی در این سال، ۵۰۰.۶ میلیون دلار بود.

 

این بررسی همچنین نشان داد که ثروت دموکرات ها و جمهوری خواهان تقریبا برابر است. ثروت متوسط دموکرات های کنگره ۱.۰۴ میلیون دلار و جمهوری خواهان کنگره یک میلیون دلار بوده است.

 

یافته های این بررسی در حالی منتشر می شود که نمایندگان کنگره امریکا که انتخابات میان دوره ای را در امسال پیش روی دارند، در حال بررسی مسائلی هستند که مستقیما با نابرابری درآمد در این کشور ارتباط دارد.

 

مجلس سنای امریکا هم اکنون در حال بررسی پیشنهادی مبنی بر گسترش مزایای بیکاری برای دوره ای بلندمدت برای امریکایی های بیکار است.

برایان بکر از ائتلاف انسر، روز پنج شنبه در گفتگو با پرس تی وی گفت مردم امریکا «هم از حزب جمهوری خواه و هم از حزب دموکرات متنفر و خشمگین هستند.»


وی افزود: «آنها این احزاب را به عنوان نشانه های قدرت براساس پول می‌بینند.»

نتایج نظرسنجی اخیر موسسه گالوپ نشان می دهد که ۴۲ درصد از مردم امریکا خود را مستقل می‌دانند و خود را وابسته به هیچ یک از دو حزب اصلی این کشور نمی‌دانند.

 

 


جام

هر که دارد هوس کربُــبَـــلا بسم الله

شنبه 21 دی 1392  11:15 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها