0

8 طرح خاص و خلاقانه برای پنجره های منزل

 
yasbagheri
yasbagheri
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1390 
تعداد پست ها : 6297
محل سکونت : تهران

8 طرح خاص و خلاقانه برای پنجره های منزل

8 طرح خاص و خلاقانه برای پنجره های منزل
 بر خلاف پنجره های استاندارد و معمولی، این پنجره های خلاقانه، نفس تازه ای به دکور منزل شما می دمند. اکثر مردم سبک کلاسیک پنجره های تک لنگه یا دولنگه را انتخاب می کنند، ولی اگر چیز متفاوتی می خواهید و دوست دارید منزل تان حال و هوای مدرن و جسورانه ای داشته باشد، مدل های پنجره های زیر را نیز در نظر داشته باشید. سبک هر کدام از پنجره های زیر متفاوت است، به هماهنگی آنها با سبک منزل تان دقت کنید.

قاب درختی

دوست داشتید می توانستید درختان را به منزل بیاورید و طبیعت در تار و پود دکور خانه شما ادغام می شد؟ این قاب پنجره که از تنه درخت سرو تشکیل شده است، به همین منظور طراحی شده است. چنین قاب پنجره ای که شیشه ندارد، برای خانه هایی که منظره و دید فوق العاده ای دارند مناسب است.

 
مناسب برای سبک: روستایی


در گاراژی

پنجره هایی که مدل در گاراژی دارند و حالت کشویی به بالا و به سمت سقف دارند، مدل کاملاً متفاوتی و مدرنی دارند. در عین حال حالت شیک و صنعتی آنها با آپارتمان های شهری جور درمی آید.

 
مناسب برای سبک: شهری، مدرن، معاصر، صنعتی
زاویه دار

پنجره مورب مانند این پنجره حال و هوای دهه پنجاه را زنده می کند و دید شما به بیرون را بیشتر می کند. این پنجره ها برای اتاق هایی که مجاور فضای بیرونی خوش منظره ای هستند بسیار مناسب است. خطوط زاویه دار و تیز آن برای خانه های مدرن مناسبند.
مناسب برای سبک: مدرن، معاصر
چرخشی

این پنجره ها حول یک محور اصلی می چرخند و نور، هوا و زیبایی بیرون را به داخل اتاق می آورند. پنجره هایی که محور اصلی آنها در وسط قرار دارد، وقتی باز می شوند جای بیشتری اشغال می کنند، بنابراین چیدمان مبل و وسایل اتاق را باید با آن تنظیم کنید. جاذبه اصلی این پنجره ها از لحاظ معماری در دکور خانه اهمیت دارد.مناسب برای سبک: همه سبک ها
عمودی

قاب های بلند چوبی همانطور که در تصویر در خانه ای با طراحی فرانک لوید رایت می بینید به اتاق خطوط عمودی می دهند و باعث می شوند که درختان بلند را از داخل خانه بتوانید مشاهده کنید. این مدل قاب ها برای فضای نشیمن مدرن مناسب است، به خصوص اگر سقف خانه بلند باشد.
مناسب برای سبک: آلاچیقی، مدرن، معاصر، روستایی
بیرون زده با جاگلدانی

این پنجره های ساده و متناسب از ساختمان بیرون زده اند و سادگی نمای بیرونی خانه را جذابتر کرده اند، زیرا جعبه ای برای قرار دادن گلدان ها دارند که با کمک آنها می توانید رنگ سبز گیاهان را به نمای خانه اضافه کنید. این جاگلدانی ها توکار هستند و ایده بسیار مناسبی برای آپارتمان ها هستند.
مناسب برای سبک: معاصر، مدرن، شهری
آکوردئونی

پنجره های تاشونده شبه آکوردئونی مانند پنجره ای که در تصویر می بینید در اتاق خواب، آشپزخانه یا فضاهای دیگر به خوبی با دکور اتاق هماهنگ می شوند. کابینت و کمدهای زیر پنجره هوشمندانه بکار رفته اند تا از فضا حداکثر استفاده صورت گیرد و جایی برای نشستن کنار پنجره فراهم شود.
مناسب برای سبک: همه سبک ها
پنجره های محور پایین

این گلخانه کوچک پنجره های دولنگه کلاسیک بالای میز گلدان ها دارد که به داخل باز می شوند. پنجره های پایینی امکان تهویه و گردش هوا به داخل اتاق را می دهند که این به رشد گیاهان کمک می کند.


مناسب برای سبک: آلاچیقی، سنتی

جمعه 20 دی 1392  10:40 AM
تشکرات از این پست
mehrgan59
دسترسی سریع به انجمن ها