0

اطلاعات جدیدی از بازی Evolve منتشر شد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

اطلاعات جدیدی از بازی Evolve منتشر شد

 

همانطور که اطلاع دارید دیروز در تاریخ ۷ ژانویه سایت خبری GameInformer از بازی Evolve که کار بعدی سازندگان Left For Dead یعنی استودیو Turtle Rock است رونمایی کردو این بازی قرار است در پاییز ۲۰۱۴ برای کنسول های نسل بعد و PC منتشر شود. یک سری اطلاعات جدید و تاره درباره ی Evolve در گزارشات GameInformer داده شده است که ما به گفت این بازی ۳ سال در استودیوی Turtle Rock در حال ساخت بوده است.
 
 
Evolve شامل یک دنیای سرسبز و بزرگ به همراه تعداد خیلی زیادی هوش مصنوعی و حیات وحش است.با استناد به صحبت های آنها با GameInformer همزمان با تمام این امکانات به شما احساس تنهایی را القا خواهد کرد و یک بازی تک نفره خواهد بود.همچنین آن ها گفته اند در چند روز آتی اطلاعات بیشتری درباره ی بازی می دهند.
 
این بازی برای یک  MultiPlayer یک به پنج طراحی شده با این امکان اگر تعداد کمتری بازیکن در بازی شرکت کنند هوش مصنوعی جای آنها را خواهد گرفت که تغییر کاراکتر در بین موجودات هوش مصنوعی امکان پذیر است.شما می توانید اطلاعات را دقیقا در پایین ببینید:
 
استودیو Turtle Rock برای سه سال مشغول کار کردن بر روی این بازی بوده است.
این بازی یک تجربه ی تکنفره خواهد بود.
این بازی دنیایی سرسبز,بزرگ و به همراه تعداد زیادی هوش مصنوعی است.
بازیکنانی که نقش هیولا را دارند می توانند از حیات وحش تغذیه کنند و بزرگتر و ترسناکتر شوند.
این بازی برای یک بازی آنلاین ۵ نفر به یک نفر طراحی شده است و در صورت کم بودن بازیکن هوش مصنوعی کنترل آن کاراکتر را به دست می گیرد.
داستان این بازی شامل اقامت بشریت بر روی سیاره های دور می شود و شکارچیان وظیفه دارند این سیارات را از وجود بیگانگان درنده پاک کنند.
در حالی که مود شکار در حال انجام است و یک بازیکن سعی در کشتن یک هیولا زیر کنترل انسان دارد این هیولا هم می تواند مأموریت های خود را کامل کند و بازی را ببرد.
اسلحه ها مهماتی بینهایت دارند.
شکارچیان می توانند سه دفعه بمیرند و احیا شوند قبل از آنکه از بازی ببازند و بیرون بروند.
کلاس هایی از جمله Medic , Assualt , Support و Trapper موجود است.نیروهای Assualt در نبرد های مستقیم , Medic ها در شفا دادن بازیکنان , Support ها در استفاده از تکنولوژی و سپر دفاع برای دفاع از تیم در حالی که Trapper ها می توانند با خود هیولاهای در دام افتاده را حمل کنند.
این بازی همچنین سیستم آپگرید برای وسایل و کاراکتر را داراست.
در مود شکار مودهای دیگری هم می توانند همراه آن با شند.
این بازی از انتشار امکانات اضافه بعد از انتشار بازی خبر داده ولی حرفی از DLC نزده است.
 
 
گویا این بازی واقعا حرفی برای گفتن دارد نظر شما در این باره چیست؟
پنج شنبه 19 دی 1392  1:16 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها