0

نویسنده اصلی Mirror’s Edge دیگر داستان سرای Reboot این عنوان نیست!

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

نویسنده اصلی Mirror’s Edge دیگر داستان سرای Reboot این عنوان نیست!

 

یک خبر خوش و یک خبر بد! خبر خوش این است که Reboot بازی محبوب Mirror’s Edge توسط استودیو DICE در دست ساخت بوده و در تاریخی مشخص نشده برای Xbox One، PS4 و PC منتشر خواهد شد. این عنوان در E3 سال ۲۰۱۳ معرفی شد. اما خبر بد چیست؟ دیگر نویسنده اصلی نسخه پیشین، یعنی Rhiana Pratchett، داستان سرایی این Reboot را بر عهده ندارد. وی تجربه کار در عناوینی چون Overhead، Tomb Raider و Heaveny Sword را نیز داشته است. اما دلیل این کار چه بوده است؟
 
Mirror's Edge
 
این طور که پیداست، داستان این Reboot تفاوت بسیاری با نسخه پیشین داشته و از ریشه اصلی بازی فاصله گرفته است، نتیجه کار نیز برای ایشان چندان خوشایند نبوده است.
 
وی چنین شرح داد:
 
اینکه بسیاری از دوستداران از عدم حضور من در این پروژه پرس و جو می کنند، بسیار دوست داشتنی است. به نظرم داستان این نسخه با توجه به بعضی دلایل، چندان جالب نیست و من تصمیم گرفتم تا همراهی این پروژه را از یاد ببرم تا ساخت بازی با مشکلات بیشتری مواجه نشود.  هم اکنون تیم جدیدی در حال کار روی این عنوان هستند و من نیز برای آن ها آروزی موفقیت می کنم. امیدوارم این عنوان نیز داستان جذابی از قبل داشته باشد.
 
با توجه به لحن سخن وی می توان گفت، Rhiana Pratchett نسبت به آینده داستان این فرنچایز بسیار امیدوار می باشد.
 
سپس درباره چگونگی پیوستن خود به این گروه توضیح داد:
 
قبل از حضور من در این گروه، ساخت نسخه پیشین آغاز شده بود. ۱۱ ساعت دیالوگ برای بازی جمع آوری شده بود که بعد از حضور من، تصمیم به ارتقاء این عدد گرفتیم. بیشتر بازی طراحی شده بود و موارد نه چندان مهمی کار نشده بودند؛ همین عامل باعث شد تا نویسندگان بتوانند داستان بهتری را برای بازی در نظر بگیرند. در حقیقت می توان گفت با این کار، ما محدودیتی برای انجام کار خود نداشتیم.
 
با توجه به اطلاعات به دست آمده، افرادی از Electronic Arts یا DICE برای ساخت داتانی باارزش تر برای این بازی، بسیاری از محدودیت ها را زیر پا گذاشته اند و این کار باعث ناراحتی نویسنده قبلی شده است. با این حال، دختر Terry Pratchett مسئولیت سرپرستی گروه نویسندگان را بر عهده گرفته است.
 
آیا این عنوان از بازی های مورد انتظار شماست؟ آیا این بازی از نظر داستانی غنی خواهد بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
پنج شنبه 19 دی 1392  1:13 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها