0

دستگیری مردی با 50 بمب و اسلحه

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

دستگیری مردی با 50 بمب و اسلحه

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، مقام‌های پلیس امریکا پس از دستگیری یک راننده متخلف، در بازرسی از خودرویش 50 بمب و چهار اسلحه کشف کردند.

 

 بعد از ظهر سه‌شنبه گذشته خودروی «اندرو اسکات بوگسلاوسکی» 43 ساله‌ از ساکنان «اوهایو» با سرعت سرسام‌آور در یکی از بزرگراه‌های اصلی شهر توسط مأموران پلیس متوقف شد.

این مرد در رویارویی با پلیس بسیار خونسرد ظاهر شد و بی‌توجهی به کیلومتر شمار و عجله‌برای رفتن به بیمارستان را بهانه کرد اما در بازرسی از خودرو، ناگهان روند واقعه تغییر کرد.

 

مأموران ویژه پلیس با گشودن درصندوق عقب خودرو ناگهان با صحنه غیر منتظره‌ای روبه رو شدند. انواع بمب‌های دست‌ساز، با دستگاه‌های هدایت کننده بمب، چند قبضه اسلحه کمری و مجموعه‌ای از پیشرفته‌ترین تجهیزات برای عملیات ویرانگر داخل صندوق عقب پیدا شد که پس از این کشف جنجالی، «اندرو» تحت بازجویی‌های تخصصی قرار گرفت و گفت جزو مربیان آموزش نیروی دریایی ایندیانا است.

 

هنوز دلیل اصلی حمل بمب‌ها و انواع اسلحه مشخص نشده است‌ و پیگیری‌های مقام‌های امنیتی در این خصوص همچنان ادامه دارد. طبق گفته‌های مسئولان فرضیه ارتباط این مرد با گروه‌های تروریستی افزایش یافته است./ ایران

 

 

ترکی زبان قربون صدقه رفتنه داریم که: گوزلرین گیله‌سین قاداسین آلیم که یعنی درد و بلای مردمک چشات به جونم …!.

پنج شنبه 19 دی 1392  11:42 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها