0

پيرواني: خانواده‌ها مقصر هستند

 
merajmojahed
merajmojahed
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 91
محل سکونت : بوشهر

پيرواني: خانواده‌ها مقصر هستند


غلامحسين پيرواني در گفت‌وگو با تسنيم، درباره اينکه برخي از باشگاه‌ها حاضر نشدند بازيکنان خود را در اختيار تيم زير 22 سال قرار دهند، اظهار داشت: 2 سال گذشته که من هم سرمربي تيم اميد بودم، هيچ‌کدام از باشگاه‌ها بازيکنان‌شان را در اختيار تيم اميد قرار ندادند. در بازي‌هاي آسيايي با وجود اينکه به کره‌جنوبي و ژاپن باختيم، سوم شديم اما رسانه‌ها مدام مي‌‌گفتند چرا تيم اميد نتيجه نگرفت.

وي با بيان اينکه "کار نيکو کردن از پُر کردن است"، افزود: بايد همه بازيکنان در اختيار سرمربي تيم اميد باشند تا بتواند تمرينات لازم را با آنها انجام دهد. بدون تمرين کردن تيم نتيجه نمي‌گيرد. باشگاه‌ها مي‌گويند بازيکنان را به تيم اميد نمي‌دهيم، آنها حق دارند چون اگر تيمي 2،3 بار شکست بخورد سرمربي آن حاشيه امنيت ندارد. بنابراين بايد تعاملي بين باشگاه‌ها و تيم‌هاي ملي وجود داشته باشد.

مربي پيشين تيم اميد با اشاره به استعفاي عليرضا منصوريان عنوان کرد: به نظرم منصوريان کار درستي کرد. وقتي برنامه‌ريزي نباشد، خوب شخم زده نشود و آبياري نکنيم، تيم نتيجه نخواهد گرفت. باشگاه‌ها مدعي هستند که به بازيکنان پول ميلياردي مي‌دهند که از آنها استفاده کنند. آنها درست هم مي‌گويند اما با اين شرايط در گذشته ديده‌ايم که چه با مربي خارجي و چه با حسن حبيبي که مربي خيلي خوبي بود، سال‌ها نتوانسته‌ايم به المپيک راه‌ پيدا کنيم.

پيرواني در خصوص قليان کشيدن برخي از بازيکنان تيم زير 22 سال در اردوي کيش گفت: از اين مسئله اطلاعي نداشتم و اکنون از زبان شما مي‌شنوم. مقصر خانواده‌هاي اين بازيکنان هستند که فرزندشان سمت اين مسائل مي‌رود. بازيکني که 22 سال دارد و دهانش بوي شير مي‌دهد چطور قليان کشيده است؟ آدم سکته‌اش مي‌گيرد که بازيکن 22 سال قليان مي‌کشد.

وي تصريح کرد: در اين زمينه منصوريان مقصر نيست، بلکه بازيکن تقصير دارد. بازيکن 22 سال بايد بداند خدا به او نعمت داده که مي‌تواند براي تيم ملي کشورش بازي کند و بايد جنبه داشته باشد.

 

چهارشنبه 18 دی 1392  11:02 AM
تشکرات از این پست
doctor114
doctor114
doctor114
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 5491
محل سکونت : فارس

پاسخ به:پيرواني: خانواده‌ها مقصر هستند

سلام:

کاربر گرامی : از حضور شما در تالار ورزش خرسندیم . فعالیت شمارا هم ارج نهاده و بسیار مشتاقیم که با درنظر گرفتن نکاتزیر فعالیت های خود را وفق دهید . متشکرم.

نکته :

1) لازم به ذکر است که در تالار ورزش و زیر تالار های مربوطه ؛ کپی پیست کردن پست ها فقط از کاربرانی پذیرفته می شود که در زیر آن پست نظر شخصی و تحلیلی و فنی و ورانشناختی آن مطلب را هم در پستی حداقل یک خطی بیان کرده باشند . در غیر این صورت اگز کاربری در هر روز هزاران پست هم کپی کند به لحاظ ارزیابی در جمع کاربران برتر فاقد ارزش خواهد بود .

2)  کاربری که ، پست های تالیفی ای را خود ایجاد کرده باشد و مشارکت خوب کاربران دیگر در آن پست را شاهد باشیم ، در اولیت انتخاب خواهد بود .

3) کاربری که پستی ایجاد کرده باشد و آن پست ، بازدید قابل ملاحظه ای داشته باشد هم در اولویت است .

4) در صورت ادامه روند کپی پیست بدون رعایت قوانین انجمن ورزش ، تمامی پست های کپی پیستی شما پاک خواهد شد و به مسئول محترم انجمن ها هم گزارش می گردد. لطفا از تکرار کپی پیست کردن اجتناب کنید و به پست های تالیفی یا جواب دادن به پست های خود و دیگران روی بیاورید.

سپاس

 

E-Mail to: Doctor114_Rasekhoon@yahoo.com مدیر تالار ورزش و زیرتالارهای فوتبال راسخون

چهارشنبه 18 دی 1392  5:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها