0

انتشار فیلمی از درگیری خیابانی

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158650
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

انتشار فیلمی از درگیری خیابانی

  بار دیگر انتشار فیلمی از درگیری خیابان‌ها با بازتاب گسترده‌ای مواجه شد. این فیلم که سه روز قبل روی صفحه‌ای در شبکه اجتماعی فیس‌بوک به اشتراک گذاشته شده است نشان می‌دهد افراد زیادی دور مردی چاقو به دست و زخمی تجمع کرده‌اند.

در فیلم مشخص نیست حادثه در کدام نقطه از کشور اتفاق افتاده است اما محل، بافتی شهری دارد، حاضران لباس‌های عادی به تن دارند و لهجه خاصی نیز ندارند و در ثانیه 19 فیلم شخصی می‌گوید آنجا میدان امامت است. همچنین زمان وقوع این حادثه مشخص نیست. در این فیلم هشت‌دقیقه‌ای جوان چاقو به دست در حالی‌که از دو پا زخمی شده گوشه میدان نشسته و مردم سعی دارند او را دستگیر کنند اما موفق به این کار نمی‌شوند.


مردی لباس شخصی در حالی‌که سلاحی کمری در دست دارد مرد چاقو به دست را تهدید می‌کند و به او می‌گوید اگر تکان بخورد شلیک خواهد کرد. مرد مسلح در صحنه‌ای وقتی متهم برای حمله خیز برمی‌دارد، تیر هوایی شلیک می‌کند و سپس دنبال پوکه می‌گردد و آن را برمی‌دارد. همچنین فردی دیگر اسپری به چشمان او می‌پاشد و شخص دیگری نیز با چوب وی را کتک می‌زند. همچنین در فیلم دو‌نفر نقش بر زمین شده‌اند که ظاهرا توسط مرد مسلح به چاقو زخمی شده‌اند. شاهدان مدعی هستند متهم پنج‌نفر را زخمی کرده است.

 

در حالی که افراد زیادی دور متهم حلقه زده‌اند از او می‌خواهند چاقویش را زمین بگذارد اما جوان زخمی حاضر به این کار نمی‌شود تا اینکه سرانجام دو مامور پلیس از راه می‌رسند و متهم را دستگیر می‌کنند. دو مامور قبل از دستگیری متهم سعی دارند با برخورد نرم او را به آرامش دعوت کنند و به او می‌گویند اگر چاقویش را تحویل بدهد کاری به وی نخواهند داشت.
اخبارحوادث - شرق

ترکی زبان قربون صدقه رفتنه داریم که: گوزلرین گیله‌سین قاداسین آلیم که یعنی درد و بلای مردمک چشات به جونم …!.

شنبه 14 دی 1392  11:52 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها