0

ادعای عجیب سناتور آمریکایی در باره ايران!

 
hosseinn72
hosseinn72
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 942
محل سکونت : اصفهان

ادعای عجیب سناتور آمریکایی در باره ايران!

گروه بين الملل: يك سناتور تندروي آمریکایی با شرکت در برنامه‌ای در شبکه خبری "فاکس نیوز" مدعي شد که دولت آمریکا پیش از سال جدید میلادی دست به اقدام نظامی علیه ایران خواهد زد!
 
 
ادعای عجیب سناتور آمریکایی در باره ايران!
جو لیبرمن در حالی این ادعا را مطرح می کندکه "باراک اوباما" رییس جمهوری آمریکا به سنای این کشور حتی در مورد وضع تحریم جدید علیه ایران هشدار داده است. اوباما گفته است که هر نوع تحریم جدیدی علیه ایران را وتو می کند. ایران و امریکا در حال حاضر بیش از گذشته با هم ارتباط دیپلماتیک دارند. جدی بودن ارتباط مستقیم دیپلمات های ایران و امریکا باعث نگرانی برخی از کشورهای عرب حوزه خلیج فارس شده است.

به گزارش "تدبیر" به نقل از "فاکس نیوز"، این سناتور آمریکایی در بخشی از مصاحبه خود ادعا کرده است "می خواهم بگویم که گفتگو در مورد طرح ارائه شده در سنای آمریکا حمایت 50 نماینده آمریکایی را به همراه داشته است. آنان خواستار تشدید تحریم ها علیه جمهوری اسلامی در صورت شکست مذاکرات هستند. "باراک اوباما" رییس جمهوری آمریکا تهدید کرده که این طرح را وتو خواهد کرد. من معتقدم که اکثریت نمایندگان مستقل در کنگره و سنا خواستار تشدید تحریم ها علیه ایران هستند. به نظرم در صورت تصویب چنین طرحی علیرغم موضع گیری پیشین رییس جمهوری آمریکا او این طرح را وتو نخواهد کرد."

این سناتور آمریکایی با بی نتیجه خواندن تحریم های وضع شده بر تصمیم ایران در ادامه برنامه هسته ای اش افزوده است "من فکر می کنم که تشدید تحریم ها علیه ایران دولت آن کشور را برای استفاده از فرصت ایجاد شده دیپلماتیک به منظور پایان جنجال بر سر برنامه هسته ای اش ترغیب نخواهد کرد. به نظر من آمریکا و اسرائیل پیش از سال جدید میلادی تصمیم خواهند گرفت تا اقدامی نظامی را به منظور از بین بردن برنامه هسته ای جمهوری اسلامی ایران علیه آن کشور انجام دهند.

نوع رابظه ایران و امریکا از پس از انتخاب حسن روحانی به عنوان رییس جمهوری ایران و تماس تلفنی رییس جمهوران ایران و امریکا با هم تغییر کرده است.در حال حاضر وزیر خارجه ایران و وزیر خارجه امریکا در موضوع پرونده هسته ای ایران به صورت مستقیم با هم در ارتباط هستند.
سه شنبه 10 دی 1392  8:01 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها