0

همراهی استاد و کارشناس بورس با تالار بورس

nikbakht88
nikbakht88
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 5887

بنام خدا

تالار بورس راسخون- بورس را آسان فرابگیرید

ضمن سلام و عرض ارادت به راسخونی های گرامی

فعالیت در بورس بخصوص برای تازه واردان، حساسیت زیادی در بر دارد. مفتخرم به معرفی یکی از کارشناسان و اساتید این حرفه در سایت راسخون. انشاالله با حضور گرم استاد اعتدال (با نام کاربری Eetedal)، سوالات تخصصی مشتاقان بورس و سرمایه گذاری در آن، پاسخ داده خواهد شد. و توصیه می کنم قبل از هر اقدامی با مشورت و دریافت مشاوره از بزرگان بورس، موفقیت خود را در این عرصه چندین برابر کنید.

از راسخونی های عزیز درخواست دارم قبل از هر پرسشی مطالب آموزشی موجود در تالار بورس را مطالعه بفرمایند و اگر سوالی باقی ماند، مطرح نمایند.

همچنین، از استاد بی نهایت سپاسگزارم که دعوت بنده را پذیرفتند و با وجود مشغله کاری در دانشگاه و ...، ما راسخونی ها را از آگاهی های خود دریغ ننمودند.

آرزوی توفیق برای ایشون و علاقمندان به بورس دارم.

موفق باشید.

دوشنبه 9 دی 1392  11:03 AM
تشکرات از این پست
zahra7720 ravabet_rasekhoon Eetedal rasekhoon_m AliFanoodi salma57 javid1000 thatman
Eetedal
Eetedal
کاربر تازه وارد
تعداد پست ها : 31

پاسخ به:همراهی استاد و کارشناس بورس با تالار بورس

نقل قول nikbakht88

بنام خدا

تالار بورس راسخون- بورس را آسان فرابگیرید

ضمن سلام و عرض ارادت به راسخونی های گرامی

فعالیت در بورس بخصوص برای تازه واردان، حساسیت زیادی در بر دارد. مفتخرم به معرفی یکی از کارشناسان و اساتید این حرفه در سایت راسخون. انشاالله با حضور گرم استاد اعتدال (با نام کاربری Eetedal)، سوالات تخصصی مشتاقان بورس و سرمایه گذاری در آن، پاسخ داده خواهد شد. و توصیه می کنم قبل از هر اقدامی با مشورت و دریافت مشاوره از بزرگان بورس، موفقیت خود را در این عرصه چندین برابر کنید.

از راسخونی های عزیز درخواست دارم قبل از هر پرسشی مطالب آموزشی موجود در تالار بورس را مطالعه بفرمایند و اگر سوالی باقی ماند، مطرح نمایند.

همچنین، از استاد بی نهایت سپاسگزارم که دعوت بنده را پذیرفتند و با وجود مشغله کاری در دانشگاه و ...، ما راسخونی ها را از آگاهی های خود دریغ ننمودند.

آرزوی توفیق برای ایشون و علاقمندان به بورس دارم.

موفق باشید.

با سلام

از دعوت شما سپاسگذارم

از اینکه در این جمع هستم بی نهایت خوشحال و باعث افتخار این حقیر می باشد.

از دوستان عزیز هم استدعا دارم سوالات خود را در زمینه بورس و سهام در این تایپیک بپرسند که در حد سوادم و در حد فرصت پاسخ خواهم داد در ضمن در رابطه با موضوعات و تحلیل های شخصی یک تایپیک ایجاد شده که از آن هم می تواید استفاده کنید.

انششالله در وقت بیشتری در خدمت همه دوستان خواهم بود.

اسطوره صنعت بورس وارن بافت :
<<فرقی نمی کند که می خواهم سهام (stocks) بخرم یا جوراب (socks) ، من دوست دارم کالای با کیفیت را وقتی تخفیف خورده خریداری کنم >>

مدیر تالار بورس راسخون

یک شنبه 22 دی 1392  1:48 PM
تشکرات از این پست
nikbakht88 zahra7720 ravabet_rasekhoon rasekhoon_m AliFanoodi salma57 javid1000 ashkbous
nikbakht88
nikbakht88
کاربر طلایی1

سلام استاد اعتدال

خیلی خوشحالم که شما را در اینجا می بینم. خیلی وقته منتظرتونم و می دونستم سرتون خیلی شلوغه اما به آمدنتان امیدوار بودم.

استاد از اینکه تالار خیلی شلوغ نیست ناراحت نشید، انشاالله به برکت حضورتون اینجا هم رونق می گیرد. حداقل بنده سر تا پا آماده خواندن مطالب مفید و آموزشی شما هستم.

این تالار زیر نظر شما قرار است مدیریت شود و بنده و سایر راسخونی ها تحت نظارت شما فعالیت خواهیم داشت. لطفا اگر مطلبی را غیر مرتبط یا اشتباه می بینید، حذف یا اصلاح بفرمایید.

باز هم حضورتون را خیر مقدم عرض می کنم و از اینکه دعوت بنده را پذیرفتید، بی نهایت سپاسگزارم.

با آرزوی سربلندی و موفقیت برای شما

یک شنبه 22 دی 1392  5:52 PM
تشکرات از این پست
Eetedal ravabet_rasekhoon rasekhoon_m AliFanoodi salma57 javid1000 ashkbous
Eetedal
Eetedal
کاربر تازه وارد

نقل قول nikbakht88

سلام استاد اعتدال

خیلی خوشحالم که شما را در اینجا می بینم. خیلی وقته منتظرتونم و می دونستم سرتون خیلی شلوغه اما به آمدنتان امیدوار بودم.

استاد از اینکه تالار خیلی شلوغ نیست ناراحت نشید، انشاالله به برکت حضورتون اینجا هم رونق می گیرد. حداقل بنده سر تا پا آماده خواندن مطالب مفید و آموزشی شما هستم.

این تالار زیر نظر شما قرار است مدیریت شود و بنده و سایر راسخونی ها تحت نظارت شما فعالیت خواهیم داشت. لطفا اگر مطلبی را غیر مرتبط یا اشتباه می بینید، حذف یا اصلاح بفرمایید.

باز هم حضورتون را خیر مقدم عرض می کنم و از اینکه دعوت بنده را پذیرفتید، بی نهایت سپاسگزارم.

با آرزوی سربلندی و موفقیت برای شما

با سلام

نیکبخت عزیز

انشالله به کمک همه دوستان رونق خواهد گرفت و مطمئنا برای همه مفید خواهد بود.

از لطف شما سپاسگذارم

<<فرقی نمی کند که می خواهم سهام (stocks) بخرم یا جوراب (socks) ، من دوست دارم کالای با کیفیت را وقتی تخفیف خورده خریداری کنم >>

مدیر تالار بورس راسخون

دوشنبه 23 دی 1392  1:39 PM
تشکرات از این پست
nikbakht88 ravabet_rasekhoon rasekhoon_m AliFanoodi salma57 javid1000 ashkbous
zahra7720
zahra7720
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 642

سلام روز تون بخیر

خیلی خوشحالیم که شما رو دربین خودمون می بینیم.

یه سوال داشتم

این که میگن آدم نباید کل پولشو به یه سهام بده و باید سبد ی از همه سهام داشته باشه یعنی چی؟

ممنون

الهی داغ محبتت را بر دل هر که نهادی 

خرمن وجودش را به باد نیستی در دادی 

دوشنبه 23 دی 1392  1:49 PM
تشکرات از این پست
Eetedal ravabet_rasekhoon rasekhoon_m AliFanoodi salma57 nikbakht88 ashkbous
Eetedal
Eetedal
کاربر تازه وارد

نقل قول zahra7720

سلام روز تون بخیر

خیلی خوشحالیم که شما رو دربین خودمون می بینیم.

یه سوال داشتم

این که میگن آدم نباید کل پولشو به یه سهام بده و باید سبد ی از همه سهام داشته باشه یعنی چی؟

ممنون

با سلام

برای من هم باعث افتخار است که در جمع دوستان باشم

تک سهم شدن در معادن طلا هم اشتباه محض است چون بسیار پر ریسک بوده و اکثر حرفه ای ها چنین روشی را منسوخ می دادند تا چه برسد تازه واردین چنین کاری انجام دهند که معمولا انجام می دهند ولی بهترین روش برای سرمایه گذاری داشتن سبد سهام از بهترین های هر صنعت می باشد که برای سرمایه های زیر 200میلیون ريال 4 تا 5 سهم کافی است .

با این کار شما شاید بازدهی کمتری داشته باشید ولی اصل اساسی و مهم سرمایه گذاری که همان اولویت حفظ سرمایه را رعایت نموده اید و ریسک سرمایه گذاری خود را کاهش داده اید.

مدیر تالار بورس راسخون

دوشنبه 23 دی 1392  1:58 PM
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon rasekhoon_m AliFanoodi salma57 zahra7720 nikbakht88 javid1000 ashkbous
ravabet_rasekhoon
ravabet_rasekhoon
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 8682

استاد عزیز و بزرگوار جناب اعتدال

سلامٌ علیکم

صمیمانه حضور شما را در سایت و انجمن راسخون گرامی داشته امیدواریم با تکیه بر پشتوانه علمی فرهنگی جنابعالی بتوانیم بر سطح آشنایی کاربران راسخون با بورس و سایر مفاهیم اقتصادی  بیافزاییم.

همانا حضور صادقانه کارشناس برجسته ای همچون شما در برهه زمانی فعلی که مادی گرایی بخشی حاکم بر غالب مراودات انسانی است، لزوم استفاده مضاعف از محضر جنابعالی را برجسته می سازد.

امیدوارم پذیرای ما در محضر خود باشید

در اینجا جای دارد، از زحمات ارزنده و حضور فعال مدیر گرامی تالار اقتصاد جناب نیکبخت نیز سپاسگزاری و برای ایشان آرزوی موفقیت نمایم.

موفق باشید

دوشنبه 23 دی 1392  3:32 PM
تشکرات از این پست
AliFanoodi rasekhoon_m salma57 zahra7720 Eetedal nikbakht88 javid1000 ashkbous
rasekhoon_m
rasekhoon_m
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 2819

با عرض سلام و خیرمقدم حضور اندیشمند و فرهیخته گرامی، جناب اعتدال

از این که دعوت حضور در انجمن ها را پذیرفته اید، صمیمانه تشکر می کنم. امیدوارم با ارائه نظرات، مطالب و راهکارهای ارزشمندتان، بتوانیم در جهت افزایش دانش کاربران در خصوص بورس و اوراق بهادار که کمتر کسی در این زمینه، آگاهی کافی را دارد، گام های موثر و بلندی برداریم.

روابط عمومی راسخون در این زمینه همکاری کامل را با شما خواهد داشت.

سربلند و پیروز باشید.

دوشنبه 23 دی 1392  3:36 PM
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon AliFanoodi salma57 zahra7720 Eetedal nikbakht88 javid1000 ashkbous
Eetedal
Eetedal
کاربر تازه وارد

نقل قول ravabet_rasekhoon

استاد عزیز و بزرگوار جناب اعتدال

سلامٌ علیکم

صمیمانه حضور شما را در سایت و انجمن راسخون گرامی داشته امیدواریم با تکیه بر پشتوانه علمی فرهنگی جنابعالی بتوانیم بر سطح آشنایی کاربران راسخون با بورس و سایر مفاهیم اقتصادی  بیافزاییم.

همانا حضور صادقانه کارشناس برجسته ای همچون شما در برهه زمانی فعلی که مادی گرایی بخشی حاکم بر غالب مراودات انسانی است، لزوم استفاده مضاعف از محضر جنابعالی را برجسته می سازد.

امیدوارم پذیرای ما در محضر خود باشید

در اینجا جای دارد، از زحمات ارزنده و حضور فعال مدیر گرامی تالار اقتصاد جناب نیکبخت نیز سپاسگزاری و برای ایشان آرزوی موفقیت نمایم.

موفق باشید

با سلام و عرض ادب

باعث افتخار است که در جمع صمیمی این تالار حضور دارم و در حد سواد اندکم سعی مینمایم تا علاوه بر یادگیری از محضر اساتید بزرگوار و دوستان عزیز بیشتر در بحث ها و مطالب مربوط به بازار سرمایه شرکت نمایم. از لطف و محبت شما سپاسگذارم

مدیر تالار بورس راسخون

دوشنبه 23 دی 1392  5:15 PM
تشکرات از این پست
zahra7720 nikbakht88 ravabet_rasekhoon rasekhoon_m javid1000 ashkbous
Eetedal
Eetedal
کاربر تازه وارد

نقل قول rasekhoon_m

با عرض سلام و خیرمقدم حضور اندیشمند و فرهیخته گرامی، جناب اعتدال

از این که دعوت حضور در انجمن ها را پذیرفته اید، صمیمانه تشکر می کنم. امیدوارم با ارائه نظرات، مطالب و راهکارهای ارزشمندتان، بتوانیم در جهت افزایش دانش کاربران در خصوص بورس و اوراق بهادار که کمتر کسی در این زمینه، آگاهی کافی را دارد، گام های موثر و بلندی برداریم.

روابط عمومی راسخون در این زمینه همکاری کامل را با شما خواهد داشت.

سربلند و پیروز باشید.

با سلام و عرض ادب

از لطف و محبت شما سپاسگذارم و هدف کسب یادگیری است که انشالله با مشارکت همه عزیزان این حقیر نیز بر دانش خود بیافزاید.

پ

مدیر تالار بورس راسخون

دوشنبه 23 دی 1392  5:18 PM
تشکرات از این پست
zahra7720 nikbakht88 ravabet_rasekhoon rasekhoon_m javid1000 ashkbous
nikbakht88
nikbakht88
کاربر طلایی1

سلام و وقت بخیر

ضمن تشکر از مسئول محترم روابط عمومی (جناب کیانی) و مسئول محترم انجمن ها (جناب نجاران) که با مهمان نوازیشون بنده را شرمنده ساختند و با حضورشون در این تاپیک مرام و معرفت راسخونی ها و فرهنگ زیبای مهمانوازی راسخونی ها را برخ کشیدند.

سربلندی و موفقیت شما را از خدواند منان خواهانم.

دوشنبه 23 دی 1392  8:22 PM
تشکرات از این پست
Eetedal rasekhoon_m ravabet_rasekhoon javid1000 ashkbous
دسترسی سریع به انجمن ها