0

مردی که غارهای شگفت انگیز خلق می کند

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

مردی که غارهای شگفت انگیز خلق می کند

 

در ابتدای تاریخ غار محلی برای زندگی انسان ها بود و سپس انسان ها زندگی روی زمین را آغاز کردند و غار به محل خلوت ها تبدیل شد. انسان ها در طول تاریخ ارتبلط خود را باغار حفظ کردند و توانستند به جایگاهی برسند که غار را در سلطه خود دارند و شاید از آن درآمدزایی عم بکنند

“راو پائولته” مردی است که یکی از عجیب ترین سرگرمی ها را در دنیا برای خودش انتخاب کرده است و روزانه مشغول غار کندن است. این مرد به عنوان فردی شناخته می شود که غارهای شگفت انگیز را خلق می کند.

به جذابترین گروه اینترنتی ملحق شوید

تنها وسیله ای که “پائولته” از آن استفاده می کند تیشه است و این هنر اوست که غارهای شگفت انگیز را به وجود می آورد. این مرد که پیش از یک پستچی، کشاورز و افسر نیروی دریایی آمریکا بوده است این روزها تنها مشغول کندن غار در نیو مکزیکو است.

این مرد ۶۷ ساله برای اولین بار در سال ۱۹۸۵ و بر اثر اتفاقی ساده به این کار علاقمند شد. او سپس یک غار کوچک تراشید اما همین غار کوچک به قدری زیبا برد که میلیون ها توریست را به خود جذب کرد. همین باعث شد تا او کار خود را جدی بگیرد.

به جذابترین گروه اینترنتی ملحق شوید

این مرد هم اکنون مشغول به کندن یک غار عظیم است که می تواند میلیون ها نفر را به خود جذب کند. این غار چشم اندازی ۱۰ ساله برای پایان یافتن دارد و حالا تنها سه سال از آن گذشته است.

به جذابترین گروه اینترنتی ملحق شوید

به جذابترین گروه اینترنتی ملحق شوید

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

شنبه 7 دی 1392  2:52 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها