0

8 ستاره‌اي که در سال 2014 مي‌درخشند

 
zareinurse
zareinurse
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آذر 1388 
تعداد پست ها : 746
محل سکونت : فارس

8 ستاره‌اي که در سال 2014 مي‌درخشند

8 ستاره‌اي که در سال 2014 مي‌درخشند


مسعود اوزيل، روملو لوکاکو، آلوارو نگردو و لوئيس سوارز از جمله ستارگاني هستند که پيش‌بيني مي‌شود در سال 2014 در ليگ برتر انگليس بدرخشند.


سايت گيومي‌اسپرت در گزارشي 8 ستاره جوان که احتمالا در سال آينده در ليگ فوتبال انگليس خواهند درخشيد، را معرفي کرده است.

به نقل از فارس، از جمله بازيکناني که در اين فهرست نامبرده شده، مي‌توان به مسعود اوزيل از آرسنال، روملو لوکاکو از اورتون، آلوارو نگردو از منچسترسيتي و لوئيس سوارز، مهاجم درخشان ليورپول اشاره کرد.

فهرست اين ستاره‌هاي جوان به شرح زير است:

* عدنان يانوواژ، منچستريونايتد

اين ستاره 18 ساره بلژيکي در سال 2013 گام‌هاي نخست را در راه مطرح شدن را در منچستريونايتد برداشت.‌مهاجم خوش‌تکنيک سابق اندرلشت آنقدر خوب کارکرد که ديويد مويس را به عنوان مسئول فني يونايتد‌ها تحريک کرد در سال 2014 براي حضورش برنامه‌ريزي کند.

* مسعود اوزيل، آرسنال

مسعود اوزيل در چند ماه حضورش نزد «توپچي‌ها» (آرسنال) گام‌هاي اوليه را در مسير درخشش برداشت. لژيونر آلماني 3 فصل گذشته رئال مادريد آنقدر خوب کار کرده که همه از او انتظار دارند سال 2014 بيشتر و بهتر بدرخشد و بازيکن موثرتري براي تيم تحت امر آرسن ونگر باشد.

* روملو لوکاکو،‌اورتون

اين ستاره 20 ساله بلژيکي نويد روزهاي درخشاني را در سال 2014 مي‌دهد. پس از کسب تجربيات اوليه با وست‌برومويچ و اورتون، اين مهاجم جوان به نظر مي‌رسد در اورتون به بازيکن قدرتمند‌تري تبديل شود.

* روس بارکلي، اورتون

روملو لوکاکو،‌تنها ستاره درانتظار درخشش اورتوني‌ها محسوب نمي‌شود. چرا که بارکلي،‌هافبک اين تيم آنقدر در هفته‌هاي گذشته خوب و مطمئن ظاهر شد که زمينه‌هاي بيشتري را براي درخشش در گوديسون پارک ايجاد کرد.

* اريک لاملا، تاتنهام

اين ستاره لژيونر و بين‌المللي آرژانتيني‌ها ممنون آندره وياس بواس، مربي عزل شده پرتغالي تاتنهام است.زيرا با کمک‌هاي وي توانست جايگاه خوبي براي خود در وايت‌هارت‌لين دست و پا کند و اميدوار به درخشش و پيشرفت بيشتر در سال‌ آينده ميلادي باشد.

* آلوارو نگردو، منچسترسيتي

اين مهاجم اسپانيايي که يک سال قبل از تيم سويا به منچسترسيتي آمد، آنقدر در مسابقات عالي کار کرده که باعث شده تا مانوئل پيگريني، مربي شيليايي مهاجم بزرگي همچون ادين ژکو را نيمکت‌نشين کند.

او در بازي پنج‌شنبه شب (ديشب) با ليورپول يکبار ديگر گوشه‌هاي از توانش را به معرض نمايش گذاشت.

* فيل جونز، منچستريونايتد

با توجه به قابليت‌هاي که اين بازيکن هافبک بلند‌قامت دارد،‌ کارشناسان براي او آينده‌اي بسيار درخشان را در اولدترافورد پيش‌بيني مي‌کنند.

* لوئيس سوارز، ليورپول

مهاجم اورگوئه‌اي ليورپول تا به اين جا 19 گل زده و در موفقيت و اوج‌گيري قرمزپوشان نقش بسزايي داشته و به همين دليل پيش‌بيني مي شود در سال 2014 با درخشش بيشتري نيز روبه‌رو شود.

 

یَا مَن اِسمُهُ دَوا ءٌ وَ ذِکرُهُ شِفاءٌ

جمعه 6 دی 1392  1:26 PM
تشکرات از این پست
zareinurse
zareinurse
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آذر 1388 
تعداد پست ها : 746
محل سکونت : فارس

پاسخ به:8 ستاره‌اي که در سال 2014 مي‌درخشند

بازی اوزیل چشم نواز تر از همه خواهد بود.

یَا مَن اِسمُهُ دَوا ءٌ وَ ذِکرُهُ شِفاءٌ

چهارشنبه 18 دی 1392  2:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها