0

حمله به کربلا با موشک هاي سعودي

 
yarabyarabyarab
yarabyarabyarab
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : مرداد 1390 
تعداد پست ها : 3539
محل سکونت : قزوین

حمله به کربلا با موشک هاي سعودي

عبدالسلام مالکي» نماينده ائتلاف دولت قانون در پارلمان عراق طي اظهاراتي فاش کرد که حمله اخير موشکي که به شهر کربلاي معلي صورت گرفت، با استفاده از موشک هاي عربستاني انجام شده است.

وي در ادامه گفت:‌ بعد از حمله موشکي اخيري که به شهر کربلا چند روز پيش صورت گرفت،‌ فورا نيروهاي امنيتي عراق براي بررسي موضوع تحقيقات را آغاز کردند. بعد از انجام بررسي هاي لازم مشخص شد که حمله با استفاده از موشک هاي عربستاني انجام شده بود.

اين نماينده پارلمان عراق همچنين افزود: البته اين موشک در خاک عربستان ساخته شده بود اما از طريق مرز سوريه وارد خاک عراق شده بود و از مکاني در نزديکي شهر کربلا به سمت اين شهر پرتاب شده بود.

او در ادامه گفت: در واقع عربستان سعودي اين موشک ها را در اختيار گروهک هاي مسلح تروريستي و تکفيري قرار داده بود که از آن عليه حکومت سوريه استفاده کنند اما بخشي از اين موشک ها وارد خاک عراق شده است.

«عبدالسلام مالکي» ضمن انتقاد شديد از رژيم آل سعود افزود: متأسفانه حمايت عربستان سعودي از گروهک هاي تروريستي و تکفيري آشکار شده به گونه اي که آل سعود موشک هاي "گراد" در اختيار تروريست ها قرار مي دهد. موشک هاي اخيري که به کربلا پرتاب شد نيز از نوع "گراد" بوده است.

اين نماينده پارلمان عراق همچنين گفت: بر همين اساس ما از سازمان ملل متحد و شوراي امنيت خواستار تصويب قطعنامه اي عليه رژيم آل سعود هستيم زيرا اين کشور امنيت منطقه را به خطر انداخته است. ما اين موضوع را حتما از طريق سازمان هاي بين المللي پيگيري خواهيم کرد.

«مالکي» ادامه داد:‌ در حال حاضر بيش از 175 شهروند عربستاني در زندان هاي عراق به سر مي برند. همه آنها در عمليات هاي مختلف تروريستي دست داشته اند و دستانشان به خون شهروندان عراقي آلوده است. همه آنان بايد اعدام شوند اما رژيم آل سعود با هدف آزادسازي اين تروريست ها، همواره کشور عراق، ملت عراق و حکومت عراق را زير فشار قرار مي دهد. براي نمونه حمله اخيري که عليه کربلا و زائران أبا عبدالله الحسين عليه السلام صورت گرفت نمونه اي از اين فشار بوده است
.

منتظران مهدی آگاه باشید!  

 

 حسین را منتظرانش کشتند...

پنج شنبه 5 دی 1392  4:28 PM
تشکرات از این پست
masoudranjbar
masoudranjbar
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : شهریور 1388 
تعداد پست ها : 2212
محل سکونت : تهران

پاسخ به:حمله به کربلا با موشک هاي سعودي

خدا لعنت کنه اين عربستاني هاي که ميخواد شيعه نباشه

به مدپوشان،بگویید اخرین مد کفن هست.

پنج شنبه 5 دی 1392  5:11 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها