0

افزایش حمایت رسانه ای سعودی از تروریست های ایران

 
yarabyarabyarab
yarabyarabyarab
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : مرداد 1390 
تعداد پست ها : 3539
محل سکونت : قزوین

افزایش حمایت رسانه ای سعودی از تروریست های ایران

 

چندی پیش با انتشار خبری از دست داشتن سرویس اطلاعاتی - امنیتی عربستان سعودی در ناامنی های اخیر مرزی در استان سیستان و بلوچستان و تحرکات و همچنین برنامه ریزی های بلند مدت اطلاعاتی شاهزاده "بندر بن سلطان بن عبدالعزیز آل سعود" رییس سازمان اطلاعات آل سعود برای تاثیرگذاری بیشتر در این استان خبر دادیم.

در آن خبر اعلام شده بود که آل سعود که در پرونده سوریه ناکام مانده، به دنبال انتقام گرفتن از جمهوری اسلامی ایران از طریق گسترش ناامنی در برخی نقاط مرزی در شرق خاک ایران است.

حمایت سازمان اطلاعات و امنیت آل سعود از گروهک های تروریستی مسلح در استان سیستان و بلوچستان از جمله اقداماتی بوده که برای انتقام گیری از ایران صورت گرفته است. البته این حمایت با همکاری سازمان اطلاعات و امنیت پاکستان صورت گرفته است.

در همین راستا خبرهای دریافتی ما حاکی از آن است که سازمان اطلاعات و امنیت عربستان سعودی، در این زمینه تصمیم جدیدی گرفته و آن افزایش حمایت رسانه ای از این گروهک های تروریستی مسلح در استان سیستان و بلوچستان، است.

بر اساس این طرح آل سعود، مقرر گردیده که شبکه های وهابی فارسی زبان که از سوی عربستان سعودی حمایت مالی می شوند، بیش از پیش از این گروهک های مسلح تروریستی حمایت کنند و به پوشش بیشتر اخبار، گزارشات، تصاویر و برنامه های مختلف در مورد آنان بپردازند.

ناگفته نماند بر اساس این طرح، وب سایت شبکه خبری العربیه وابسته به عربستان در بخش های مختلف عربی و به ویژه فارسی خود بیش از پیش از این گروهک های تروریستی حمایت خواهند کرد.

 

منتظران مهدی آگاه باشید!  

 

 حسین را منتظرانش کشتند...

پنج شنبه 5 دی 1392  4:12 PM
تشکرات از این پست
arseyfi
دسترسی سریع به انجمن ها