0

Destiny قرار بود یک عنوان سوم-شخص باشد!

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Destiny قرار بود یک عنوان سوم-شخص باشد!

 
Destiny، جدیدترین عنوان استودیویی که با فرنچایز محبوب خود، Halo، تعریف جدیدی از شوتر اول-شخص را برای بازیبازان جهان تعریف کرد؛ در ابتدا قرار بود یک عنوان سوم-شخص باشد.
Ryan Elllis، کارگردان هنری بازی، از استودیو Bungie به تازگی و طی مصاحبه‌ای با GameInformer، چگونگی تغییر دید بازی از سوم-شخص به اول-شخص را شرح داد:
“در ابتدا قصد ما ساخت یک بازی صرفا سوم-شخص بود. ما می‌خواستیم یک بازی سراسر هیجان بسازیم و تصمیم بر این شد که دید اول-شخص ما را به هدفمان بیش از پیش نزدیک خواهد نمود و انتخاب بهتری نسبت به دید سوم-شخص خواهد بود.”
هم‌اکنون Destiny یک عنوان اول-شخص است و برخلاف Elder Scrolls Online به شما این اجازه را نخواهد داد تا بین دید اول-شخص و سوم-شخص، پرسپکتیو مورد نظرتان را انتخاب کنید. اما آزادی‌هایی برای دیدن کاراکتر در حالت سوم-شخص در بازی وجود خواهد داشت.
“بازی هنوز هم المان‌هایی از دید سوم-شخص را که برای گیمپلی بازی واجب می باشند؛ در خود جای داده است. همچنین برای اینکه بتوانید حرکت‌ها و زره‌های جالب خود را مشاهده کنید، این المان‌ها به کمکتان خواهند آمد.
Destiny در سال ۲۰۱۴ برای PS3، Xbox360، PS4 و Xbox One با سبک MMO، خواهد آمد. این بازی که اولین بازی استودیوی Bungie پس از رها کردن مایکروسافت و فرنچایز Halo می‌باشد، تلفیقی از اتمسفر فضایی و فانتزی را به خریداران خواهد چشاند.
چهارشنبه 4 دی 1392  7:48 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها