0

MX vs ATV سال ۲۰۱۴ باز خواهد گشت.

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

MX vs ATV سال ۲۰۱۴ باز خواهد گشت.

 
Nordic Games قصد دارد این فرنچایز را بار دیگر با عنوان SuperCross احیا سازد. با ما در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.
Nordic Games که این فرنچایز را طی اعلام ورشکستی THQ، خریداری کرده بود به تازگی خبری مبنی بر بازگشت این فرنچایز منتشر ساخته است. امروز این خبر توسط استودیو تایید شد که؛ بازی در نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۴ برای پلتفرم‌های PC، MAC، Linux، PS3 و Xbox 360 در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت.
اما این محصول به صورت دیجیتالی عرصه شده و فاقد نسخه‌ی فیزیکی خواهد بود.
ناشر این بازی نیز اذعان داشته که گروهی از افراد که قبلا در THQ Digital Phoenix بر روی این عنوان کار می‌کردند را استخدام کرده، از جمله تهیه‌‌کننده اجرایی بازی آقای Ken George و بسیاری از” توسعه‌دهندگان با مشخصات عالی” دیگر را!
MX vs. ATV Supercross به طرفداران قول می‌دهد، درحالی که فرمول اصلی سری را حفظ و تقویت می‌کند؛ این فرنچایز را به قله های بالاتر ببرد. همانطور از نام این قسمت برداشت می‌شود تمرکز اصلی بازی بر روی موتور‌های Supercross بوده و به نظر می‌رسد چندین حالت آنلاین و مولتی‌پلیر نیز در بازی وجود خواهند داشت.
این قسمت همچنین از کد‌هایی که برای دو عنوان قبلی این سری یعنی، MX vs. ATV Alive و MX vs. ATV Reflex نوشته شده بود بهره خواهد برد. توسعه‌دهنده‌ی این بازی به انتشار این اطلاعات اندک اکتفا کرده ولی قول داده است که به زودی خبر های خوبی را از این عنوان خواهیم شنید.
George می گوید: ” بچه‌های تیم برای ساخت بهترین بازی در سبک ریسینگ Off-road، بی‌قراری می‌کردند. هم‌اکنون وقفه‌ای که در تولید پیش آمده بود برطرف شده و تیم آماده است تا بهترین بازی در این سبک را طراحی کند و چیز‌های جدیدی به آن اضافه نماید.”
این ناشر همچنین عناوین Red Faction، DarkSiders، Kill All Humans!، Summoner و Supreme Comander را از  THQ به قیمت ۴٫۹ میلیون دلار خریداری کرده است. خریداری کرده است. برنامه‌های بعدی این استودیو برای این فرنچایز‌ها نیز در آینده منتشر خواهد شد.
نظر شما درباره‌ی Nordic Games و برنامه‌ای که برای این فرنچایز دارد چیست؟
یک شنبه 1 دی 1392  6:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها