0

ده نکته اساسی برای شادنگه داشتن زنان

 
mgmoheby1
mgmoheby1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1390 
تعداد پست ها : 5196
محل سکونت : تهران

ده نکته اساسی برای شادنگه داشتن زنان

برای آنکه بتوانید روابط خودتان را با همسرتان پایدار و سالم نگهدارید، شاد نگه داشتن آنان یک اصل بسیار حیاتی است. در اینجا چند نکته را در مورد اینکه چگونه می توانید یک خانم را شاد نگه دارید برایتان بیان می کنیم:

- همیشه خودتان باشید و در هنگام درخواست هایتان التماس نکنید. برخی از مردان فکر می کنند که جذابیت لازم را برای همسران زیبایشان ندارند، ولی وانمود می کنند که این گونه نیست. یک مردِ با اعتماد به نفس به این شکل رفتار نمی کند، چرا که زنان در اغلب موارد، جذب اعتماد به نفس و صمیمیت مردان می شوند تا ظاهر آنان.

- به چیزهای به ظاهر کم اهمیت و ناچیز در زندگی همسرتان توجه نمایید. زنان، مشتاق شنیدن شدن و توجه به جزئیات هستند. مثلا به این نکته توجه کنید که شیرینی، گل، رنگ و یا هر چیز دیگر مورد علاقه وی چیست؟ از خودتان خلاقیت به خرج دهید و وی را با یک چیز کوچک ولی مهم سورپرایز کنید. مطمئناً وی برای اینگونه چیزها ارزش قائل است. مردانی هستند که سعی می کنند با خرید هدایای گران قیمت همسران شان را تحت تاثیر قرار دهند، اما واقعیت این است که زنان برای هدایای کوچک اما به دفعات زیاد، بیشتر ارزش قائل هستند.

3- یک کار بسیار ساده و تاثیر گذار این است که از وی قدردانی کنید. اجاز دهید وی لحظه به لحظه بداند که چقدر برای شما ارزش دارد.

4- نکته دیگر این است که بدقت توجه کنید که به هیچ وجه حسادت وی را تحریک نکنید. بویژه چشم چرانی یا نگاه عاشقانه به دختری دیگر نیاندازید. خانم ها دوست دارند که احساس اطمینان بکنند و نمی توانند نگاه کردن مردان را به زنان دیگر تحمل کنند. زنان به طور بیولوژیکی به دنبال فردی هستند که از آنان محافظت کند، پس این عمل شما در وی ایجاد کج خلقی و احساس ناایمنی می کند.

5- سعی کنید همیشه خوش رو و شاداب و بزله گو باشید. مردان؛ ظاهر زیبای زنان را می پسندند، اما زنان؛ شخصیت مردانی را دوست دارند که شوخ طبع هستند. برای داشتن رابطه ای سالم لازم است شاد باشید و گاهی هم لطیفه بگویید.

- برای حفظ روابط تان به دنبال سرگرمی و علایق مشترک باشید. به سرگرمی های شریک زندگی تان نیز علاقه نشان دهید و وی را نیز با برخی از سرگرمی های مورد علاقه خودتان آشنا کنید. به مرور زمان، فعالیت ها و سرگرمی های دلخواه تان را به یکدیگر معرفی کنید و در آنها با یکدیگر شریک شوید. این گونه جوانتر مانده و روابط تان نیز شادتر و تازه تر خواهد ماند.

7- همیشه دلچسب و جالب توجه برای همسرتان بمانید. همانگونه که در ابتدای آشنایی، احترام و توجه زیادی به وی می نمودید. همیشه همان طور تازه و بانشاط بمانید، خود را آراسته نگه دارید، لباسی نو بخرید و شلخته و نامرتب لباس نپوشید.

8- به دوستان و اعضای خانواده همسرتان احترام گذاشته و از آنان نیز پذیرایی کنید. بخصوص اگر تعداد اعضای خانواده همسرتان زیاد بوده یا دوستان زیادی داشته باشد. اینگونه بیشتر به شما اطمینان می کند و ارزش شما در نزد وی بالا می رود. لازم نیست که با تمام دوستان همسرتان خیلی صمیمی شوید بلکه تنها کافیست تا چیزها را سبک گرفته و با خوش اخلاقی از آنان پذیرایی کنید و خوش طبع باشید.

9- احساسات وی را مد نظر داشته باشید. زنان نسبت به مردان احساساتی تر هستند. زنان دوست دارند که شما درک شان کنید و از آنان حمایت کنید. آنگاه از شما قدردانی خواهند کرد. اما وقتی که حوصله ندارند یا از چیزی ناراحتند با آنان نجنگید.

10- همیشه آماده و پذیرای چیزهای نو باشید. بعد از مدتی از زندگی زناشویی حس می کنید که همه چیز برایتان یکنواخت شده است. سعی کنید از یکدیگر لذت ببرید و همدیگر را شاد کنید، از یکدیگر یاد بگیرید و همدیگر را رشد دهید. اینگونه روابط تان نیز در مسیر رشد و بالندگی قرار می گیرد.

جمعه 29 آذر 1392  7:59 AM
تشکرات از این پست
ailin93 shirdel2 borkhar
ailin93
ailin93
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1393 
تعداد پست ها : 71
محل سکونت : آذربایجان شرقی

پاسخ به:ده نکته اساسی برای شادنگه داشتن زنان

این روزها نه تنها زنان بلکه مردان هم یه نوع افسردگی پنهان و خاموش دارن...کاش بجا این همه آسایش یکم فقط یکم بیشتر آرامش بود
یک شنبه 23 آذر 1393  4:07 PM
تشکرات از این پست
shirdel2
shirdel2
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1393 
تعداد پست ها : 5526
محل سکونت : یزد

پاسخ به:ده نکته اساسی برای شادنگه داشتن زنان

بنام خدا

یکی از نکات اساسی شاد نگه داشتن زنان تواضع و تشکر در برابر کارهای سختی که در قبال خانواده انجام میدهند می باشد. شاید ما فکر می کنیم کارهای خانه را انجام دادن آسان است ، در حالیکه اینگونه نیست و برای امتجان چند روزی جای خودمان را با همسرمان عوض کنیم خواهیم فهمید که جه کار سختی دارند. خصوصا برای زنان شاغل که مشکل بسیار بیشتر و حادتر است.

راز عشق در تواضع است.

اين صفت به هيچ وجه نشانه تظاهر نيست.

بلكه نشاندهنده احساس و تفكري قوي است.

ميان دونفري كه يكديگر را دوست دارند،

تواضع ماانند جويبار آرامي است كه چشمه محبت آنها را با طراوت نگه مي دارد.

                  

یک شنبه 23 آذر 1393  4:54 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها