0

چی را از کجا بخریم؟

 
voiceofrain
voiceofrain
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1391 
تعداد پست ها : 2005
محل سکونت : اصفهان

چی را از کجا بخریم؟

با سلام

دوستان لطف کنید و هر نوع اطلاعاتی در ارتباط با بازارها و مراکز خرید معتبر، عمده، مقرون به صرفه، متنوع و باکیفیت وسایل مورد نیاز خانه و خانواده دارید، با دیگراان به اشتراک بگذارید.

با تشکر

بـازم با گریه خوابم برد       بـازم خواب تــــو را دیدم

دوباره....

چقدر غمگینم و تنـــها  چقدر می خوام که باز بـارون بباره

 

بزن بــارون  ببار آروم  بروی پلکای خسته ام

بزن بــارون تو می دونی هنوزم یاد اون هستم

 

پنج شنبه 28 آذر 1392  11:49 AM
تشکرات از این پست
salma57 alifanoodi khaliln
voiceofrain
voiceofrain
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1391 
تعداد پست ها : 2005
محل سکونت : اصفهان

مرکز خرید مبلمان، سرویس خواب، تزئینات داخلی یافت آباد تهران

معرفي بازار مبل يافت آباد و مسيرهاي دسترسي به آن:
بازار مبل يافت آباد اسم خياباني است كه تا چند سال پيش فقط خيابان يافت آباد شرقي بود؛
اين خيابان از پايان امامزاده حسن شروع شده و تا چهارراه يافت آباد ادامه دارد.
 
بازار مبل ايران شماره 2

 

بازار مبل ايران شماره 3

 

 
مسيرهاي دسترسي:
 
ميدان آزادي – بزرگراه آيت اله سعيدي – چهارراه يافت آباد – يافت آباد شرقي – بازار مبل يافت آباد
 
ميدان آزادي – بزرگراه آيت اله سعيدي – سه راه آذري( ميدان شمشيري)- خيابان شهيد قدرت پاكي – خيابان يافت آباد شرقي – بازار مبل يافت آباد
 
ميدان قزوين – خيابان قزوين – دوراهي قپان – خيابان امين الملك (امامزاده حسن)- خيابان يافت آباد شرقي- بازار مبل يافت آباد
 
بزرگراه آزادگان – ميدان جهاد – بزرگراه آيت اله سعيدي – چهارراه يافت آباد – خيابان يافت آباد شرقي -  بازار مبل يافت آباد
 
بزرگراه شهيد نواب صفوي - ميدان 9 دي (حق شناس سابق) – به طرف ميدان قزوين – خيابان قزوين – دوراهي قپان – خيابان امامزاده حسن( امين الملك) – خيابان يافت آباد شرقي – بازار مبل يافت آباد
 
ميدان ابوذر (فلاح) – چهارراه سجاد – خيابان سجاد شمالي – خيابان شهيد ولي عابدي – خيابان يافت آباد شرقي- بازار مبل يافت آباد
 
مراكز خريد بزرگ بازار مبل يافت آباد:
 
بازار مبل ايران شماره يك:
اين مركز خريد از چهارراه يافت آباد شروع شده و تا خيابان محمدي ادامه مي يابد و متشكل از پنج ورودي اصلي به نام شاعران بزرگ كشورمان مي باشد: سراي حافظ ، سراي فردوسي، سراي مولوي، سراي سعدي و سراي خيام؛
 
اين مجموعه داراي پاركينگ اختصاصي،‌ پله برقي ، آسانسور ، كافي شاپ و سرويس بهداشتي مي باشد.
 
در مجاورت بازار مبل ايران شماره يك چند بانك بزرگ هم وجود دارد كه براي سهولت امور مالي مي تواند به مشتريان و فروشگاه داران كمك كننده باشد: بانك ملت، بانك صادرات، بانك سامان،‌ بانك پارسيان
 
بازار مبل ايران شماره دو:
اين مركز خريد در اول بازار مبل از سمت امامزاده حسن قرار دارد و داراي چهار طبقه فروشگاه هاي اختصاصي و دو طبقه  پاركينگ اختصاصي و نيز در مجاورت  پاركينگ طبقاتي شهرداري منطقه 17 مي باشد.
 
اين مجموعه داراي پله برقي ، آسانسور ، كافي شاپ و رستوران و سرويس بهداشتي مي باشد.
 
در همسايگي بازار مبل ايران شماره دو هم چندين بانك وجود دارند: بانك سپه ، بانك پارسيان، بانك آينده (تات)، پست بانك و بانك دي
 
بازار مبل ايران شماره سه:
جديدترين و مدرن ترين مركز خريد مبلمان در يافت آباد كه داراي پاركينگ اختصاصي بوده و طبقات بالايي آن محل دايمي برگزاي نمايشگاه هاي مبلمان مي باشد.
اين مجموعه نيز داراي پله برقي ، آسانسور، كافي شاپ و سرويس بهداشتي مي باشد.
 
بازار مبل خليج فارس
بازار مبل پاسارگاد
بازار مبل ونوس
بازار مبل مهستان
بازار مبل نگارستان
بازار مبل ارضي
بازار مبل كاسپين
 
مراكز خريد عنوان شده بصورت پاساژ هاي با امكانات امروزي مي باشند و بصورت چند طبقه داراي فروشگاههاي متعدد از همه محصولات صنايع چوبي ( مبلمان ، سرويس خواب، غذاخوري، سرويس كودك و ...) مي باشند؛
 
به غير از اين مراكز خريد بزرگ و مدرن، چندين گاراژ متعلق به بافت قديم خيابان يافت آباد شرقي نيز وجود دارند كه تغيير كاربري داده اند و محل عرضه محصولات صنايع چوبي مي باشند، در اين گاراژها محصولات مبلمان و سرويس چوب نسبتا با كيفيت پايين تري عرضه مي شوند كه البته قيمت مناسبتري هم دارند. بيشتر توليدكننده هاي كوچك و كارگاه هاي دو سه نفره محصولاتشان را در اين فروشگاه ها عرضه مي كنند.
 
در صورتيكه شما به دنبال خريد از برند خاص و معروف باشيد حتما بايد به بازار مبل ايران شماره يك يا دو يا سه سر بزنيد چون تمامي شركت هاي بزرگ در اين مراكز خريد داراي نمايندگي مي باشند.

بـازم با گریه خوابم برد       بـازم خواب تــــو را دیدم

دوباره....

چقدر غمگینم و تنـــها  چقدر می خوام که باز بـارون بباره

 

بزن بــارون  ببار آروم  بروی پلکای خسته ام

بزن بــارون تو می دونی هنوزم یاد اون هستم

 

پنج شنبه 28 آذر 1392  11:51 AM
تشکرات از این پست
salma57 alifanoodi
voiceofrain
voiceofrain
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1391 
تعداد پست ها : 2005
محل سکونت : اصفهان

دسترسی به بازار مبل یافت آباد برای اصفهانی ها

مسیرهای دسترسی به بازار مبل یافت آباد برای اصفهانی ها:

1-ترمینال جنوب:  با استفاده از تاکسی دربستی و با طی حدود 30 دقیقه مسیر، به یافت آباد شرقی خواهید رسید.

2-ترمینال آرژانتین(بیهقی): به راننده اطلاع دهید که میدان جهاد پیاده می شوید، در آنجا با تاکسی دربستی و با طی حدود 20 دقیقه مسیر به یافت آباد شرقی می رسید.

کرایه در این تاریخ حدود 10 هزار تومان است

توجه داشته باشید، بازار های مبل یافت آباد شرقی از ساعت 9 الی 9:30 صبح بازخواهند نمود و اغلب بصورت یکسره تا 9 شب باز هستند.

بـازم با گریه خوابم برد       بـازم خواب تــــو را دیدم

دوباره....

چقدر غمگینم و تنـــها  چقدر می خوام که باز بـارون بباره

 

بزن بــارون  ببار آروم  بروی پلکای خسته ام

بزن بــارون تو می دونی هنوزم یاد اون هستم

 

پنج شنبه 28 آذر 1392  11:55 AM
تشکرات از این پست
salma57 alifanoodi
saharjoon
saharjoon
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1391 
تعداد پست ها : 196
محل سکونت : تهران

پاسخ به:چی را از کجا بخریم؟

معرفی بهترین مراکز خرید در تهران


در خیابان جمهوری مراکز خرید زیادی وجود دارد اما انتخاب این دو مرکز به چند دلیل مهم انجام شده است. تنوع لباس‌ها و قیمت‌ها مهم‌ترین دلیل انتخاب مرکز خرید پلاسکو و شانزه‌لیزه است. نزدیکی آن به فروشگاه‌های زیادی که تنها چند قدم با آنجا  فاصله دارند نیز دلیل دیگر این انتخاب است. در این مراکز خرید، علاوه بر انواع پوشاک می‌توانید کیف و کفش را هم خریداری کنید.

 مرکز خرید پلاسکو جایی برای تمام خانواده‌ها با بودجه‌های متفاوت است. مرکز خرید شانزه‌لیزه علاوه بر داشتن ویژگی‌های ذکر شده محل مناسبی برای انتخاب‌های اقتصادی برای سلیقه‌های گوناگون است. بعضی از فروشگاه‌های این محل، اجناس خود را بدون واسطه و با در نظر گرفتن سود بالا عرضه می‌کنند و این موضوع فرصت خوبی را برای مشتری به وجود می‌آورد.

 کیفیت و قیمت مناسب برای لباس‌های ایرانی

 -  شلوغی زیاد و محدوده طرح ترافیک   بهترین بازارچه در غرب تهران

وقتی فروشگاه‌های مختلف در این بازارچه در کنار هم فعالیت خود را آغاز کردند هیچ وقت تصور چنین موفقیتی را در ذهن نداشتند. 

این روز‌ها این بازارچه سنتی از تمام مسیرهای غرب تهران هر روزه مشتری‌های زیادی را در خود دارد. در این بازارچه انواع پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی و لوازم منزل در دسترس عموم قرار گرفته است. نکته قابل توجه اما تنوع کالا‌ها چه از نظر سلیقه و طراحی و چه از نظر قیمت است.

بازارچه سنتی ستارخان کاملا شبیه به یک بازار کوچک در غرب تهران است. انواع لباس‌های تولید داخل و صادراتی در فروشگاه‌های این مرکز خرید عرضه می‌شود و این موضوع مهم‌ترین نکته برای تنوع ایجاد شده است. شلوغ‌ترین ساعات این مرکز خرید عصر به بعد است و بهتر است تا جایی که برایتان ممکن است در این ساعات حتی از نزدیکی این بازارچه گذر نکنید.

  تنوع راضی‌کننده برای همه مشتری‌ها

 -  قیمت‌های مختلف برای یک کالا در چند فروشگاه   بهترین برای همه سلیقه‌ها

خرید از بازار بزرگ همیشه لطف خاص خود را دارد مخصوصا آنکه مرکز خریدهای کوچکی هم زیرمجموعه بازار مشغول فعالیت هستند. اگر از آن دسته افراد هستید که حوصله شلوغی و ترافیک و مخصوصا موتوری‌های این محدوده را دارید می‌توانید این انتخاب را داشته باشید.

بین تمام مراکز خرید کوچک و بزرگ خیابان ۱۵ خرداد، مناسب‌ترین مرکز خرید در این منطقه پاساژ کویتی‌های رضا است. در این مرکز خرید می‌توانید برای سلیقه‌های متفاوت پوشاک مناسبی خریداری کنید. خرید بعضی از اقلام در این پاساژ به صرفه و بعضی دیگر با مناطق دیگر در شهر تفاوتی ندارد.

بیشترین دلیل انتخاب این مرکز خرید متمرکز بودن اکثر نیازهای یک خانواده در یک مکان است. در این مکان علاوه بر پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه می‌توانید انواع کیف و کفش را نیز تهیه کنید. همچنین می‌توانید لوازم آرایشی، بهداشتی، زیورآلات و لوازم مخصوص دکوراسیون را در دسترس داشته باشید.

  متمرکز بودن نیازهای خانواده در یک مکان

 -  قیمت‌های برابر با فروشگاه‌های متفرقه

كجا مي‌توانم پيدايش كنم؟
 


  بهترین برای مارک باز‌ها

میدان ونک یکی از استراتژیک‌ترین میدان‌های پایتخت است. خیلی از تهرانی‌ها روزانه در این میدان به دلایل مختلف تردد دارند. به همین جهت مراکز خرید زیادی مثل آسمان ونک، آینه ونک و مرکز خرید و بازار ونک در این منطقه گرد هم آمده‌اند اما مناسب‌ترین آنها تنها یک پاساژ است.

بهترین مرکز خرید این محدوده از نگاه ما مرکز خرید ونک است. 

در این مرکز خرید علاوه بر نمایندگی چندين برند معتبر داخلی و خارجی فروشگاه‌های متفرقه زیادی وجود دارد که می‌تواند باب میل خیلی از خانواده‌ها باشد. با اینکه این مرکز خرید در منطقه نسبتا گرانی از شهر واقع شده اما جوابگوی خیلی از خانواده‌ها با بودجه‌های مختلف است. مراکز خرید و فروشگاه‌های دیگری هم در نزدیکی این مکان وجود دارد که می‌تواند انتخاب بعدی شما باشد.

   تنوع لباس‌های مارک دار و متفرقه

 -  چند قیمت برای یک کالای مشابه  بهترین از نظر تنوع محصولات

مرکز خرید بوستان و تیراژه نیز از کامل‌ترین مراکز در محدوده غرب تهران هستند. این دو مکان بهترین‌ها هستند از نظر طراحی و تنوع برای تمام خانواده‌ها با هر سلیقه‌ای که دارند. در مرکز خرید بوستان علاوه بر مراکز اداری و تجاری، بیشتر بانک‌های دولتی و خصوصی و نمایندگی چند شرکت بیمه نیز حضور دارند. اگر از مشتریان دائمی فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند هستید حتما اطلاع دارید که یکی از شعبه‌های آن هم در چهار راه پونک و قسمتی از مجتمع تجاری بوستان واقع شده است.

مرکز خرید تیراژه نیز بازارچه کوچکی است که تنوع فروشگاه‌های آن تا حد زیادی بالا است و امتیاز بیشتری را نسبت به بوستان می‌گیرد. در این مرکز خرید علاوه بر انتخاب پوشاک می‌توانید انواع لوازم ورزشی، آرایشی و بهداشتی را نیز خریداری کنید. تعدادی از نمایندگی برندهای معتبر نیز در مرکز خرید تیراژه شعبه دارند. در این دو مرکز خرید فضایی هم برای تفریح خانواده‌ها و کودکان در نظر گرفته شده است.

  تنوع محصولات و فاصله نزدیک مرکز خرید‌ها

  قیمت‌های نامناسب برای برخی کالا‌ها  بهترین و اقتصادی‌ترین مرکز خرید در شمال شهر

شمال شهر مرکز خریدهای لوکسی دارد که حتی وارد شدن به آنها برای همه مقدور نیست. یکی از این نمونه‌ها مرکز خرید مدرن الهیه است که قیمت‌های نجومی پوشاک در فروشگاه‌های آن تنها مناسب افراد خاصی از جامعه است اما درست در مقابل این محل مرکز خرید قائم است که مناسب‌ترین محل برای خرید تمام اقشار است.

با هر سلیقه و بودجه‌ای که داشته باشید دست خالی از این مرکز خرید بیرون نمی‌روید. اگر نبودن جای پارک مناسب و شلوغی میدان تجریش را نادیده بگیرید، می‌توانید برای تمام اعضای خانواده در هر سنی بهترین خرید را داشته باشید.

مناسب‌ترین لباس‌های بچگانه را می‌توانید در فروشگاه‌های این مرکز و خیابان‌های اطراف آن انتخاب کنید. نزدیکی مرکز خرید به بازار تجریش هم یکی دیگر از محاسن این محل است.

  قیمت‌های بسیار مناسب نسبت به منطقه

  -  محدودیت در انتخاب سایز   بهترین رقیب برای بازار بزرگ

بازار دوم نازی‌آباد یک رقیب جدی برای بازار بزرگ در جنوب تهران است. این خیابان هم مانند بازار همیشه شلوغ و پر رفت و آمد است. خیلی‌ها مراکز خرید این منطقه را با مراکز خرید شمال شهر یکسان می‌دانند و در بیشتر مواقع از نظر طراحی و کیفیت لباس‌ها این موضوع واقعیت دارد.

در اینجا هم مثل بازار بزرگ مراکز خرید کوچک و بزرگ و فروشگاه‌های زیادی فعالیت دارند که می‌توانند برای هر سلیقه پاسخگو باشند. مخصوصا اینکه قیمت بعضی از پوشاک در این منطقه دست کمی از بازار ندارد.

اینجا یک بورس تمام عیار برای انواع پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه است. از زمان نوزادی و کوچک‌ترین سایز تا لباس و کفش‌های سایز بزرگ در بازار دوم نازی‌آباد در دسترس عموم قرار دارد. دسترسی به بازار دوم نازی آباد تنها برای جنوب شهر نیست و با استفاده از خط یک مترو می‌توان به سادگی از هر جای تهران به آنجا رسید.

  قیمت مناسب و تنوع محصولات

  -  کیفیت پایین کیف و کفش‌ها

 

جمعه 29 آذر 1392  7:52 PM
تشکرات از این پست
alifanoodi
voiceofrain
voiceofrain
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1391 
تعداد پست ها : 2005
محل سکونت : اصفهان

مرکز خرید لوستردر تهران

سلام

یکی از مراکز خرید لوستر، آباژور، لوازم و تجهیزات برقی و روشنایی نظیر کلید و پریز، لامپ، چراغ های تزئینی، خیابان لاله زار نو در تهران می باشد.

در این خیابان پیشنهاد می شود اکثر مغازه ها را به دنبال جنس مورد نظر جستجو و قیمت بگیرید تا ضمن کسب اطلاعات کافی از کیفیت اجناس موجود از قبیل جنس بدنه(پلاستیک، برنز) ، نوع روکش بدنه(آب طلا، آب نقره و ...) ، تعداد و جنس کریستال ها، نوع اتصالات، میزان مصرف و ... بتوانید مناسب ترین قیمت را پیدا کنید.

همچنین پیشنهاد می شود، اگر شهرستانی هستید، قیمت جنس مورد نظر را در شهرستان خود به ذهن داشته باشید تا با دیده باز خرید کنید و بتوانید مقایسه  ای منطقی داشته باشید.

در وهله اول تفاوت چندانی بین قیمت ها با اصفهان وجود ندارد، اما اگر جستجوی کامل و با حوصله ای داشته باشید، می توانید کالایی مرغوب با قیمتی مناسب پیدا کنید.

موفق باشید

بـازم با گریه خوابم برد       بـازم خواب تــــو را دیدم

دوباره....

چقدر غمگینم و تنـــها  چقدر می خوام که باز بـارون بباره

 

بزن بــارون  ببار آروم  بروی پلکای خسته ام

بزن بــارون تو می دونی هنوزم یاد اون هستم

 

یک شنبه 8 دی 1392  8:34 AM
تشکرات از این پست
alifanoodi
voiceofrain
voiceofrain
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1391 
تعداد پست ها : 2005
محل سکونت : اصفهان

مرکز خرید چینی جات، بلورجات و لوازم آشپزخانه در تهران

با سلام

یکی از مراکز خرید عمده چینی، بلور، لوازم آشپزخانه و کادویی در تهران، میدان شوش، خیابان صابونی ها می باشد.

مثل همیشه با داشتن قیمت قبلی و شناخت اجناس به این بازار وارد شوید تا با دیده باز و با جستجویی کامل بتوانید جنسی مرغوب و اصل با قیمتی مناسب خرید نمایید.

موفق باشید

بـازم با گریه خوابم برد       بـازم خواب تــــو را دیدم

دوباره....

چقدر غمگینم و تنـــها  چقدر می خوام که باز بـارون بباره

 

بزن بــارون  ببار آروم  بروی پلکای خسته ام

بزن بــارون تو می دونی هنوزم یاد اون هستم

 

یک شنبه 8 دی 1392  8:49 AM
تشکرات از این پست
alifanoodi
voiceofrain
voiceofrain
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1391 
تعداد پست ها : 2005
محل سکونت : اصفهان

مرکز خرید لوستر، آیینه شمعدان و چراغ های تزئینی در اصفهان

با سلام

از مراکز خرید لوستر، آیینه شمعدان و چراغ های تزئینی در اصفهان، می توان به خیابان فروغی و همچنین محدوده سبزه میدان نام برد که تنوع محصول و قیمت در سبزه میدان بیشتر است.

همچنین مغازه های لوکس و زیادی در خیابان فردوسی وجود دارند که به فروش انواع و اقسام تجهیزات الکتریکی و روشنایی اداری، مسکونی و همچنین لوازم چراغانی و روشنایی می پردازند.

موفق باشید

بـازم با گریه خوابم برد       بـازم خواب تــــو را دیدم

دوباره....

چقدر غمگینم و تنـــها  چقدر می خوام که باز بـارون بباره

 

بزن بــارون  ببار آروم  بروی پلکای خسته ام

بزن بــارون تو می دونی هنوزم یاد اون هستم

 

یک شنبه 12 مرداد 1393  3:40 PM
تشکرات از این پست
alifanoodi
voiceofrain
voiceofrain
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1391 
تعداد پست ها : 2005
محل سکونت : اصفهان

بورس و مرکز فروش مبلمان و سیسمونی در اصفهان

با سلام

خیابان شریف (رهنان) به عنوان یکی از مراکز اصلی طراحی، تولید و عرضه مبلمان منازل، اداره جات، سیسمونی، تختخواب و ویترین و سایر مصنوعات چوبی در اصفهان مطرح شده است، در طول این خیابان با انبوهی از فروشندگان با تنوع کیفی محصول و قیمت از متوسط تا بسیار بالا مواجه می شوید. از مغازه تا پاساژهای چند طبقه لوکس در این خیابان در دسترس قرار دارد و می توان گفت، دست خالی از این خیابان باز نخواهید گشت.

آدرس: اصفهان- خیابان امام خمینی(ره)- خیابان شریف

موفق باشید

بـازم با گریه خوابم برد       بـازم خواب تــــو را دیدم

دوباره....

چقدر غمگینم و تنـــها  چقدر می خوام که باز بـارون بباره

 

بزن بــارون  ببار آروم  بروی پلکای خسته ام

بزن بــارون تو می دونی هنوزم یاد اون هستم

 

یک شنبه 12 مرداد 1393  3:44 PM
تشکرات از این پست
alifanoodi
foadjalali
foadjalali
کاربر جدید
تاریخ عضویت : بهمن 1396 
تعداد پست ها : 3

پاسخ به:چی را از کجا بخریم؟

سلام همواره داشتن لوازم خانگی خوب و مناسب مثل 
یک چای ساز
قهوه ساز
بخارشو
آبسردکن
تصفیه هوا
کولرگازی
ماشین ظرفشویی
علاوه بر زیبایی باعث ارامش خاطر نیز در زندگی میشود. البته بکی از راه های آرامش در زندگی این است.

دوشنبه 23 بهمن 1396  9:12 AM
تشکرات از این پست
manishen
manishen
کاربر جدید
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1397 
تعداد پست ها : 1

پاسخ به:چی را از کجا بخریم؟

سلام خونه خواستین بخرین یا رهن و اجاره کنین یه سری هم اینجا بزنین

 

پنج شنبه 13 اردیبهشت 1397  11:10 AM
تشکرات از این پست
zahrafahimi
zahrafahimi
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1398 
تعداد پست ها : 22

پاسخ به:چی را از کجا بخریم؟

کسایی که میخوان سرویس خواب بخرند اول راهنمای خرید سرویس خواب را مطالعه کنند که فرق بین جنس های مختلف سرویس خواب هست

یک شنبه 16 تیر 1398  12:59 PM
تشکرات از این پست
khaliln
khaliln
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : آذر 1390 
تعداد پست ها : 1598
محل سکونت : آذربایجان شرقی

پاسخ به:چی را از کجا بخریم؟

مهم نیست از کجا بخریم باید بدانیم جنسها مرغوب هستند یا نه چون قیمتها دست خود فروشندگان است وجنس خوب مهم است.

دوشنبه 17 تیر 1398  9:56 AM
تشکرات از این پست
javadinejad
javadinejad
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آذر 1397 
تعداد پست ها : 2041
محل سکونت : تهران

پاسخ به:چی را از کجا بخریم؟

پست خوبی است البته اگر اجناس کیفیت و مهمتر از همه قیمت مناسبی داشته باشند.

دوشنبه 17 تیر 1398  10:13 AM
تشکرات از این پست
iranceram
iranceram
کاربر جدید
تاریخ عضویت : شهریور 1398 
تعداد پست ها : 10
محل سکونت : اصفهان

فروش سرامیک اسلب در تهران

فروش سرامیک اسلب

 فروش سرامیک اسلب در تهران

 

 

اسلب یا سرامیک بزرگ چیست :  برای سنگ اسلب یک رقیب بسیار قوی به نام سرامیک اسلب یا سرامیک ابعاد بزرگ وجود دارد .سنگ اسلب یکی از گزینه هایی است که در نما و کف ساختمان به کار برده می‌شود و به دلیل ساختار منحصربه‌ فرد  و زیبایی و ابعاد متفاوت آن، از محبوبیت خاصی بین پیمانکاران و مهندسان برخوردارشده است.

 

سرامیک اسلب مخصوص کف در تهران

سرامیک اسلب  برای بدنه

سرامیک اسلب خارجی در تهران

سرامیک 180*90

اسلب ایرانی مخصوص کف

کاشی اسلب

اسلب طرح کلکته

سرامیک ابعاد بزرگ در تهران به قیمت کارخانه

 

آدرس:اصفهان – خیابان سپهسالار –ساختمان مهر

تلفن مشاور:09133884855

دفتر:03132688717

پنج شنبه 28 شهریور 1398  10:15 AM
تشکرات از این پست
iranceram
iranceram
کاربر جدید
تاریخ عضویت : شهریور 1398 
تعداد پست ها : 10
محل سکونت : اصفهان

نمایندگی فروش سرامیک آزمایشگاهی در تهران

فروش سرامیک آزمایشگاهی 

نمایندگی فروش سرامیک آزمایشگاهی در تهران

 

 

برای آزمایشگاه ها و محیط های درمانی و پزشکی  باید از سرامیک های ضد اسید استفاده شود که هم مقاومتشان در برابر مواد شیمیایی و اسیدها بالاست و هم خاصیت ضد عفونی کنندگی دارند.

 

سرامیک ضد اسید مخصوص آزمایشگاه

سرامیک آنتی باکتریال مخصوص آزمایشگاه

قیمت سرامیک آزمایشگاهی در تهران

سرامیک مخصوص آزمایشگاه در تهران

نصب سرامیک آزمایشگاهی

لوازم آزمایشگاهی سرامیک

کاشی آزمایشگاهی

 

 

آدرس:اصفهان –خیابان قائم مقام فراهانی –ساختمان مهر- طبقه دوم

تلفن:03132688717

مشاور رایگان:09133884855

 

پنج شنبه 28 شهریور 1398  10:21 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها