0

مورينيو: سرمربي بارسا در جنگ تاکتيکي مرا شکست داد

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

مورينيو: سرمربي بارسا در جنگ تاکتيکي مرا شکست داد

مورينيو: سرمربي بارسا در جنگ تاکتيکي مرا شکست داد
 

سرمربي رئال مادريد گفت: بارسلونا تيم خوبي است و ما، در جنگ تاکتيکي شکست خورديم


  شايد مارکا روزنامه صبح مادريد، جنجالي‌ترين مصاحبه آقاي خاص پس از تحقير رئال مادريد برابر بارسلونا منتشر کرد و از قول مورينيو نوشت: بازيکنان بارسلونا بهتر از ما بازي کردند و سرمربي اين تيم نيز در جنگ تاکتيکي مرا شکست داد. شب عجيبي براي ما بود و هيچ توجيهي وجود ندارد اما بايد بر اين نکته تاکيد کنم که بازيکنان بارسلونا ناجوانمردي را به اوج رسانند و بارها بازيکنان ما را با ضربات عمدي مصدوم کردند. داور اين ديدار نيز براي نديدن اين تصاوير آموزش ديده بود و گويا خوشحال مي‌شد وقتي ناراحتي من يا رونالدو را تماشا کند.

آقاي خاص به کنايه گفته است: حاضرم براي آنکه برخي مشکلات روحي بازيکنان بارسلونا برطرف شود جايي به صورت ثابت بايستم تا آنها به نوبت بر صورت من سيلي بزنند. شايد اينگونه کمکي به اين جوانان کرده ‌باشم.

مورينيو در مصاحبه با روزنامه اسپورت کاتالونيا که چند روز قبل از ال کلاسيکوي دربي وي را رسما فردي ناآگاه معرفي کرده بود نيز گفت: بايد شخصيت خود را حفظ کنيم. بيش از آنچه که تصور مي‌کردم از اين بازي لعنتي صدمه ديده‌ايم اما اوضاع درست مي‌شود و ورق به سود ما بر مي‌گردد.

آقاي خاص در مصاحبه با گاردين نيز ضمن قبول مسئوليت شکست برابر بارسلونا گفته است: رئال مادريد خوب بازي نکرد اما بد هم بازي نکرد و اين تنها برتري ما نسبت به بارسلونا است.
رئال مادريد با 5 گل برابر بارسلونا شکست خورد و صدر جدول را به اين تيم تحويل داد.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 9 آذر 1389  9:53 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها