0

نظر جالب یک نويسنده سکولار درباره کشتار شيعيان

 
yarabyarabyarab
yarabyarabyarab
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : مرداد 1390 
تعداد پست ها : 3539
محل سکونت : قزوین

نظر جالب یک نويسنده سکولار درباره کشتار شيعيان

به گزارش شيعه آنلاين،‌ "ناهض حتر" يک نويسنده سکولار اردني است. او در يکي از جديد ترين مقاله هاي خود که چند روز پيش در يکي از نشريات اردني منتشر شد،‌ به دفاع جالبي از شيعيان پرداخت.

وي در ابتداي اين مقاله نوشت: بنده يک نويسنده سکولار هستم لذا نه مدافع شيعيانم و نه مخالف آنان از همين رو مي توانم به عنوان يک فرد بي طرف در مورد آنان نظر دهم.

او در ادامه افزود: به نظر بنده شيعيان در منطقه خاورميانه به ويژه در سوريه، جنوب لبنان، عراق و غيره همه روزه کشته مي شوند و جان خود را از دست مي دهند، فقط بخاطر اينکه دشمن اصلي "اسرائيل" هستند و پرچم دار اين دشمني به شمار مي روند.

"ناهض حتر" مقاله خود را چنين ادامه مي دهد:‌ حتي مي توان گفت شيعيان عربستان و بحرين که زير ظلم و ستم هستند نيز حس و تفکر دشمني و مبارزه با "اسرائيل" را حمل مي کنند از همين رو اينگونه مورد ظلم و ستم قرار مي گيرند.

اين نويسنده اردني سکولار مي افزايد: در واقع شيعيان در سراسر جهان به موضوع دفاع از بيت المقدس پايبند هستند و تلاش براي آزاد سازي فلسطين را وظيفه خود مي دانند از همين رو همواره چنين مورد هجمه قرار مي گيرند و خونشان ريخته مي شود.

وي در ادامه افزود: هيچ کس نمي تواند منکر اين قضيه شود که اگر کشوري مانند ايران و حزبي مانند حزب الله با اسرائيل مبارزه و مقابله نمي کردند،‌ اين همه درد سر نداشتند اما همه حاکم کشورهاي خليج فارس که همپيمان امپرياليسم و صهيونيزم هستند،‌ با هيچ گونه مشکلي مواجه نمي شوند.

 

دوشنبه 6 آبان 1392  3:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها