0

مسافران جهانی تا آخر هفته معرفی می شوند

 
sajad1991
sajad1991
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 1356
محل سکونت : آذربایجان شرقی

مسافران جهانی تا آخر هفته معرفی می شوند

در شرایطی که از اواخر شهریور ماه مسابقات جهانی دانمارک، تب کشتی را به اوج خود می رساند، کشتی ایران در هر دو رشته آزاد و فرنگی در دو وزن هنوز به تصمیم قطعی برای معرفی ملی پوشان نرسیده است. این در شرایطی است که به گفته محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، وی هنوز به تصمیم قطعی برای انجام مسابقه انتخابی در دو وزن66 و 84 کیلوگرم نرسیده و ممکن است با دیدن کیفیت کار مدعیان در تمرینات، به این نتیجه برسد که بدون مسابقه دست به گزینش نفرات برتر در دو وزن یاد شده بزند.

 

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با اشاره به این که تمرینات تیم ملی تازه آغاز شده است، گفت: پس از چند جلسه تمرین تصمیم می گیرم که برای انتخاب نفرات اصلی اوزان 66 و 84 کیلوگرم نیاز به انتخابی داریم یا اینکه مستقیما فرنگی کار اصلی این اوزان را انتخاب کنیم.در وزن 66 با توجه به قهرمانی عبد ولی در کشتی فرنگی جوانان جهان، وی به جمع دیگر نفرات اضافه شده است و در 84 نیز اخلاقی ونعمت پور گزینه های اصلی ملی پوش شدن هستند.

البته همه اینها در شرایطی است که محمد بنا تصریح می کند که تا روز اعزام هیچ چیز قطعی نخواهد بود. چرا که هر کس کم کاری کند، سریعا جای خود را به نفر بعدی خواهد داد.

اما در کشتی آزاد نیز تیم ملی در دو وزن 55 و 84 کیلوگرم به اجماع لازم نرسیده است تا با توجه به نزدیکی رقابت و فاصله کم مدعیان، کادر فنی مسابقه انتخابی را با 2 کیلو ارفاق وزن در 10 شهریور ماه برگزار کند. جایی که باید از بین عباس دباغی و حسن رحیمی در55 کیلوگرم و احسان لشکری و جمال میرزایی در84 کیلوگرم، نفرات برتر به عضویت تیم اعزامی به دانمارک درآیند تا تیم ملی کشتی آزاد تکمیل شود. مراد محمدی، مهدی تقوی، صادق گودرزی، سعید ابراهیمی و فردین معصومی پیش از این جواز حضور در دانمارک را به دست آورده اند.
 

 
 
الا ان نصرالله قریب
آگاه باشید یاری و نصرت خداوند بسیار نزدیک است
دوشنبه 2 شهریور 1388  7:03 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها